Bandırma Orman İşletme Müdürü'nün Bıçaklanması

Bandırma Orman İşletme Müdürü'nün Bıçaklanması

Balıkesir'in Bandırma İlçesinde, Orman İşletme Müdürü Arif Sarı'nın Bıçaklayarak Yaralanmasına Olayının Faili Olduğu İddia Edilen Bir Kişi Çıkartıldığı Mahkemede Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.

Bandırma Orman İşletme Müdürü'nün Bıçaklanması

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Orman İşletme Müdürü Arif Sarı'nın bıçaklayarak yaralanmasına olayının faili olduğu iddia edilen bir kişi çıkartıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz hafta Cumartesi gecesi meydana gelen olayda, Bandırma Orman İşletme Müdürü Arif Sarı, evine gittiği sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından 14 yerinden bıçaklanarak yaralanmıştı. Olayla ilgili soruşturma başlatan Bandırma Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, 4 gün süren çalışma sonucunda bıçaklama olayının faili olduğu iddia edilen A.A. (22) ile olay sırasında şahsın yanında bulunan iki kişi düzenledikleri operasyonla ikametlerinde yakaladı. Şahıslar yapılan sorgularında, Vecihibey Caddesi üzerinde arkadaşlarına ait olan ve kapalı durumda olan bir çay bahçesinde bulundukları sırada yoldan geçen Sarı'nın kendilerine 'hırsız' dediğini ve bunun üzerine aralarında tartışma çıktığını söyledikleri öğrendildi. Olayın faili olduğu iddia edilen A.A., yapılan sorgusunda olay sırasında alkollü olduğu için bıçaklama anını hatırlamadığını ifade ettiği iddia edildi. Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıslardan A.A. mahkeme tarafından tutuklanarak Bandırma M Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

(MEY) 13.03.2008 18:43 TSİ