Bandırma İlkhaber Gazetesi'ne Ödül

Bandırma İlkhaber Gazetesi'ne Ödül

Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Yayınlanan İlkhaber Gazetesi, İki Haber Portalının Yaptığı Ankette Yılın En İyi Yerel Gazetesi Seçildi.

Bandırma İlkhaber Gazetesi'ne Ödül

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde yayınlanan İlkhaber Gazetesi, iki haber portalının yaptığı ankette yılın en iyi yerel gazetesi seçildi.

Bandırma'da 1992 yılında yayın hayatına başlayan İlkhaber Gazetesi, haber portalları Haber 1 ve Memlekethaber sitelerinde yapılan 'Yılın En İyileri' anketinde 'Yılın en iyi yerel gazetesi' seçildi. İlkhaber Yayın Grubu'nun imtiyaz sahibi İhsan Kuruoğlu, aldıkları ödülden dolayı memnuniyetini dile getirerek, "1992 yılı Aralık ayında yola çıktığımıza zaman, kollektif bir anlayışla yola başladık. Hem ülke hem bölge hemde kentsel sorunlarımıza basın olmanın sorumluluğunu bir gün dahi unutmadan, yapıcı bir eleştirellikle yaklaştık. Bugün İlkhaber gazetesi, radyosu, internet sitesi ile binlerce okurun ve dinleyicinin sesi olma konumunu her geçen gün daha güçlendirmektir. Biz bu ödülü kentimiz ve bölge halkımız adına alıyor, bu ödüle bizi layık görenlere teşekkür ediyoruz" dedi. Anket sonucunda yılın en iyileri seçilenlere ödülleri ilerleyen tarihlerde düzenlenecek törenle verilecek.

(MEY-MŞ) 13.03.2008 18:33 TSİ

Kaynak: İHA