HABER: Bir tarlayı paylaşamadılar! Amca, öz yeğenini baltayla öldürdü

Bir tarlayı paylaşamadılar! Amca, öz yeğenini baltayla öldürdü

25 Mayıs 2020 15:38
Bir tarlayı paylaşamadılar! Amca, öz yeğenini baltayla öldürdü

Samsun'da paylaşılamayan yerler yüzünden aralarında husumet bulunan amca ve yeğeni tartışmaya başladı. Kavga dönen olayda amca ve oğlu, balta ile saldırdıkları akrabasını öldürdü.

Haber Yorumları (17)
MEVLÜT GÜRİÇİN: Bes on yıl icinde paylasılmayan mülkler devlet tarafından satışa çıkarılmalı. Çevremde onlarca verimli bağ bahçe var hepsi miras malı bölüsülemiyor,satamıyorlarda o güzelim yerler viran olmuş bakan da yok.Devlet derhal çözüm getirmeli milli servetler heba oluyor.
YAZIK: Dünya malı dünyada kalır kimseye yar olmaz
BAFRALİ: Devlet bu miras kalan hisseli tarlalara el atmadığı sürece daha çok can gider her ay biri oluyor bu yüzden samsun da yazık günah
INSANOGLU: Gözünü toprak doyursun
CANMEN: Böyle durumlarda arsalar hemen devlet himayesine girmesi gerekir...eminim bu tür vahşi ve aç gözlülük olayları aninde kesilir....!!!
MECZUP: baba öldümü geride kalanlar mal paylaşma kavgasına düşüyor birbirlerine giriyorlar hele mirasçıların aralarında kız varsa erkek kardeşlerin dindarlıkları kabarıyor kadına mirastan mal verilmez ayağına yatıyorlar özellikle türbanlı türbansız kardeşlerim atatürkün kıymetini bilin o olmasaydı cumhuriyet ve medeni kanun olmaz erkekler kızkardeşlerine mal vermemek için din iman kitap deyip babalarının mallarının üzerine yatarlardı kadını mal olarak kullanırdı bu ahlaksız fırsatçılar
MECZUPA AKIL: Concon sana bi soru yaratan mı daha iyi bilir yoksa yaratılan mı
MECZUP: yazdıklarım dini tahrif etmek isteyen yobazların hoşuna gitmiyor
VURAL: Eksik bilgi kardeşim islam da acik bir sekilde kiza mal verilmesi emri var
CUNKU: yahehehe bukadar cahillik lan samsun
OGUZ70: Cahalet iste bu degermi?
CENGİZHAN: ŞİMDİ PAYLAŞMIŞ OLDULAR BEYİNSİZLERRR
GERÇEK: Öbür dünyada paylaşırlar artık.
SERT DELİKANLI: niye mal kendilerinin mi ki paylaşalar dünyanın malı dünyada kalır mülk Allahındır.
SİBGATULLAH HADİM ÜL HAREMEYN: Oldu mu şimdi Allah gözünüzü doyursun. Hadi bakalım sizi kurtarsın bu tarla. ebedi IZDIRAP kalanlar için ölen de öldü gitti. Gözünü toypak doyurdu. Yüce Yaratan hepimizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın.
VAHDET ÖZDEMİR: Allah''tan İstanbul diye biryer çıkmış meydana . Yoksa köyde millet sınır , tarla , arsa diye diye yoktan sebeplerden birbirini yerdi !
SİBGATULLAH HADİM ÜL TÜRKİYEM: AYNEN DEDİĞİN GİBİ SEVGİLİ KARDEŞİM. AHA BİZ BİLE HEP BERABER BİR YERDE DURSAYDIK BİRBİRİMİZİ YERDİK YER. İYİKİ İSTANBULLARA GELMİŞİZ.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Bir tarlayı paylaşamadılar! Amca, öz yeğenini baltayla öldürdü Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 18:30:56. #1.14#
title