Ballack: "Ne Yapmamız Gerektiğini Biliyoruz"

Ballack: "Ne Yapmamız Gerektiğini Biliyoruz"

Chelseali Futbolcu Michael Ballack, Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Rövanşında Yarın Fenerbahçe ile Yapacakları Maçta Kendilerine Güvendiklerini İfade Ederek 'İlk Maçtan Sonra Ne Yapmamız Gerektiğini Biliyoruz' Dedi.

Ballack:

Chelseali futbolcu Michael Ballack, Avrupa Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final rövanşında yarın Fenerbahçe ile yapacakları maçta kendilerine güvendiklerini ifade ederek ''İlk maçtan sonra ne yapmamız gerektiğini biliyoruz'' dedi.

Ballack, maçın yapılacağı Stamford Bridge Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Favori veya tecrübeli olmalarının çok şey değiştirmediğini, tur için önemli olan şeyin yarınki maçta kazanmak olduğunu ifade eden Ballack şunları söyledi:

''Maçın önemini biliyoruz. Kadromuzun gücünü biliyoruz. İlk maçtan sonra ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Kendimize güveniyoruz. Ne yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. Bir oyunda favori olabilirsiniz. Tecrübeli olabilirsiniz. Fakat yapmanız gereken çok şey var. İlk maçı kaybettik. Yarın mutlaka kazanmamız lazım. Yarı final için mutlaka kazanmamız lazım.''

Bu yıl kendilerinden daha zayıf olan ekiplere karşı diğer bazı kupalardan da elendikleri hatırlatılarak yöneltilen, ''Bunun yarınki maça etkisi nasıl olacak?'' sorusuna Ballack, ''Kaybetmemizin sebebi iyi oynayamamamızdı. İyi oynayamazsanız tabii ki kaybedersiniz. Yarınki oyuna konsantrasyonumuzu yöneltiyoruz. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız'' dedi.

Kaynak: AA