Balıkları Kapıda Temizle' Dediği 39 Yıllık Eşini Keser ile Hastanelik Etti

Balıkları Kapıda Temizle' Dediği 39 Yıllık Eşini Keser ile Hastanelik Etti

'Balıkları kapıda temizle' dediği 39 yıllık eşini keser ile hastanelik ettiSAMSUN - Samsun'da bir kişi evde balık temizleyen 39 yıllık eşini keser ile sırtına vurarak hastanelik etti.

'Balıkları kapıda temizle' dediği 39 yıllık eşini keser ile hastanelik etti

SAMSUN - Samsun'da bir kişi evde balık temizleyen 39 yıllık eşini keser ile sırtına vurarak hastanelik etti. Jandarma tarafından gözaltına alınan koca, mahkemece tutuklandı.
Olay, Samsun'un Tekkeköy ilçesinin Yeni Büyüklü Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 4 çocuk annesi Habibe D.evinde balık temizlediği sırada dışarıdan eve gelen kocası Dursun A.D.karısına evde değilde evin önünde balık temizlemesini söyledi. Karı-koca arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında öfkelenen Dursun A.D., keser ile karısı Habibe D.'nin sırtına vurdu. Yaralanan kadın 112 Acil Servis ekipleri tarafından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak ameliyata alındı. Dursun D. ise Büyüklü Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Geceyi jandarma karakolunda geçiren Dursun D., bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Savcıya ifade verdikten sonra tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen Dursun A.D., mahkemece tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevine gönderildi.