Balıkesirspor, Kahramanmaraşspor'u 3 Golle Geçti

PTT 1. Lig'de Balıkesirspor kendi evinde Kahramanmaraşspor'u 3 golle geçti.

Balıkesirspor, Kahramanmaraşspor'u 3 Golle Geçti

PTT 1. Lig'de Balıkesirspor kendi evinde Kahramanmaraşspor'u 3 golle geçti. Maç sonrasında Balıkesirspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, kötü oynadıklarını ancak 3 puanı aldıklarını söyledi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Balıkesirspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, maç boyunca çok iyi oynamadıklarını belirterek, "Dün akşamki maç konuşmasında arkadaşlarımıza söylemiştik, iyi oyun ya da iyi futbol beklemiyorduk. Sonuç önemliydi. Oyuncularımız bizi dinlemişler ve 3 puanı aldılar. Bazen bu tür maçlarda aldığımız 3 puanlar bizi yukarıya doğru itecektir. 3 puan aldığımız için mutluyum arkadaşlarımı kutluyorum" dedi.

KAHRAMANMARAŞSPOR CEPHESİ

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Orhan Şerit ise kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade ederek, "Geçen haftadan sonra buraya puan alma arzusu ile geldik. İlk yarı oyun istediğimiz gibi gelişti. Pozisyonlar bulduk ve rakibe çok pozisyon vermedik. Ancak uzatma anları bir gol yedik. İkinci yarı golü bulduk. Bizi öne geçirecek pozisyonlar da vardı. Sonra yine gol yedik. Futbolcularımız oyundan koptu. Mücadelemize devam edeceğiz" dedi. - BALIKESİR