Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu'ndan Yeni Yıl Mesajı

Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu'ndan Yeni Yıl Mesajı

Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu, Yayınladığı Bir Mesajla Kamuoyunun Yeni Yılını Kutladı. Vali Hatipoğlu, 2008 Yılında Balıkesir'i Her Yönüyle Daha da İleriye Götürmenin Çabasında Olacaklarını Söyledi.

Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu'ndan Yeni Yıl Mesajı

Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu, yayınladığı bir mesajla kamuoyunun yeni yılını kutladı. Vali Hatipoğlu, 2008 yılında Balıkesir'i her yönüyle daha da ileriye götürmenin çabasında olacaklarını söyledi.

Vali Selahattin Hatipoğlu, 2007 yılının güzel gelişmeler yaşanan bir dönem olduğunu kaydettiği yeni yıl mesajında şu görüş ve temennilere yer verdi;

"Ülkemiz, milletimiz ve ilimiz için güzel gelişmelerin yaşandığı 2007 yılını geride bırakarak 2008 yılına girmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2007 yılında, ilimizi, ekonomik, sosyal, kültürel, turizm sanayi ve tarım açısından ileri götürmek, altyapı hizmetlerini tamamlayarak bölgenin parlayan yıldızı haline getirmek için kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte sayın milletvekillerimiz, kaymakamlarımız, belediye başkanlarımız, sivil toplum örgütlerimiz ve değerli halkımızın bizlere verdiği destekle büyük mesafeler alınmıştır. 2008 yılında da ilimizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Bu duygularla ilimizde görev yapan mülki, askeri ve adli erkan ile tüm daire amir ve memurlarımızın, sivil toplum kuruluşu yöneticileri, basın mensupları ve değerli Balıkesirli vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, 2008 yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim."

(YU-)

29.12.2007 21:09 TSİ