Balıkesir: Renault'tan Müşterilerine Cumhuriyet Jesti

Renault Balıkesir Bayii Nejat Otomotiv, Cumhuriyetin Kuruluş Yıldönümü Münasebetiyle Müşterilerine Türk Bayrağı Rozeti Hediye Ediyor.

Balıkesir: Renault'tan Müşterilerine Cumhuriyet Jesti

Renault Balıkesir Bayii Nejat Otomotiv, cumhuriyetin kuruluş yıldönümü münasebetiyle müşterilerine Türk bayrağı rozeti hediye ediyor.

Renault Bayii işadamı Cenk Tunçsiper, 83. kuruluş yıldönümünde cumhuriyeti ayrı bir heyecanla kutladıklarını, bu sebeple gerek show room, gerekse servise gelen tüm müşterilerine Türk bayrağı rozeti hediye ettiklerini belirtti. Bu anlamlı jestin müşteriler tarafından memnuniyetle karşılandığını vurgulayan Tunçsiper, yüzlerce rozetin şimdiden tükendiğini, bayram ertesine kadar Türk bayrağı rozetlerini dağıtmaya devam edeceklerini bildirdi. Tunçsiper, "Ülkemizdeki insanların birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde Ulu Önder Atatürk'ün kurmuş olduğu cumhuriyeti en ileri medeniyetler seviyesine götürmek için olan azmimizi, heyecanımızı ve yüreğimizi ortaya koyduğumuzu göstermek için böyle bir faaliyette bulunduk. Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin vatandaşlarının ay-yıldızlı bayrak altında ortaya koyduğu birlik ve bütünlüğünün devam ettiğini, 83 yıl önceki heyecanı her yıl yeniden yaşadıklarını ve bu cumhuriyetin insanlarını dünya üzerinde hak ettikleri yere getireceklerini böylece duyururuz" dedi.

Bu arada, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Mesut Aşanel, birliğe bağlı 50 bin civarındaki esnaf ve sanatkarın cumhuriyetin kuruluşunun 83. yıldönümünü, işyerlerine asacakları Türk bayraklarıyla kutlayacaklarını duyurdu. "Esnaf ve sanatkar hazır, ya siz?" diyen Aşanel, tüm vatandaşlara ev ve işyerlerine bayrak asmaları çağrısında bulundu. BESOB Başkanı Aşanel, "Birlik ve bütünlüğe her zamankinden fazla ihtiyacımız var. Tüm vatandaşların bu önemli ve özel günü adına yakışır şekilde kutlamaları için hassasiyet göstermelerini istiyoruz" diye konuştu.