Balıkesir'de Volkan Konak Rüzgarı

Balıkesir'de Volkan Konak Rüzgarı

Ünlü Sanatçı Volkan Konak, Balıkesir'in Dursunbey İlçesinde 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Ulusal Egemenlik Konseri'nde Sahne Aldı.

Balıkesir'de Volkan Konak Rüzgarı

Ünlü sanatçı Volkan Konak, Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde 23 Nisan etkinlikleri kapsamında düzenlenen Ulusal Egemenlik Konseri'nde sahne aldı.

Dursunbey Kaymakamlığı ve belediyenin ortaklaşa organize ettiği konserde binlerce hayranıyla buluşan ünlü sanatçı Volkan Konak, unutulmaz bir konser verdi. Konserden önce ilçeyi gezen sanatçı, Kaymakam İbrahim Küçük'ü makamında ziyaret etti. Kendisi de Karadenizli olan Kaymakam İbrahim Küçük, Volkan Konak'a ilçeyi gezdirdi. Ünlü Suçıktı mesire alanını gezen sanatçı, buradaki doğal güzelliğe hayran kaldı. Volkan Konak, akşam da Hükümet Konağı önündeki Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen konserde sahne aldı.

Konseri; Dursunbeyli olan AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Osman Sali, Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan, Dursunbey Kaymakamı İbrahim Küçük, Dursunbey Belediye Başkanı Mehmet Ruhi Yılmaz, Karayolları Bursa Bölge Müdürü Turgay Mesci, Balıkesir Kültür ve Turizm İl Müdürü Mustafa Çaltı, Cumhuriyet Savcıları Uğurhan Kuş, Orhan Cuni, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kamil Sincanlı, Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Ahmet Hakan Karaaslan ve 5 bine yakın vatandaş izledi. Ücretsiz halk konseri büyük ilgi görürken, sanatçı Volkan Konak'ın seslendirdiği Karadeniz türkülerine halk da eşlik etti. Bundan duygulanan ünlü sanatçı, "Ben de bundan sonra Dursunbeylilerin fahri hemşehrisiyim" dedi.

Vatandaşların büyük coşku yaşadığı konserde, Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Ayhan ve eşi, sanatçı Volkan Konak ile sahnede Zeybek havası oynadı.

Yaklaşık 2 saat süren konserin sonunda Volkan Konak hayranları sanatçıdan imza almak için birbirleriyle yarıştı.

Dursunbey Belediye Başkanı Mehmet Ruhi Yılmaz, halkın eğlenmeye de ihtiyacı olduğunu, sık sık bu tür organizasyonlar yapacaklarını söyledi.

(YU-GS-Y)