Çocukları Vurulan Baba, Adliye Önünde Sanıklardan Birinin Kulağını Isırıp Kopardı

Çocukları Vurulan Baba, Adliye Önünde Sanıklardan Birinin Kulağını Isırıp Kopardı

Balıkesir'in Edremit ilçesinde geçtiğimiz gün yaşanan kavgada çocukları vurulan baba, sanıklardan birinin kulağını ısırarak kopardı.

Balıkesir'in Edremit ilçesinde dün yaşanan silahlı kavganın şüphelileri bugün adliyeye sevk edildi. Adliye dışında karşılaşan şüpheli tarafların yakınları arasında çıkan kavgada ise çocukları vurulan baba, karşı taraftan bir kişinin kulağını ısırarak kopardı.

6 ŞÜPHELİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Edremit Sanayi Sitesi 563. Sokakta dün yaşanan olayda, oto boyama dükkanında çalışan Aykut Y., bitişikteki oto tamirhanesinde bulunan İdris E., Furkan E. ve Burak A.'yı pompalı tüfekle ateş ederek yaraladı. Aykut Y. İle birlikte oto boyama dükkanında çalışan Ahmet S. ve Fatih S. polis tarafından gözaltına alındı. Edremit Devlet Hastanesi'nde tedavileri yapılan yaralılar dün gece saatlerinde taburcu edildikten sonra polis tarafından gözaltına alındı. Sağlık kontrollerinin ardından ise iki taraftan toplam 6 şüpheli bugün Edremit Adliyesine sevk edildi.

TARTIŞMA ÇIKTI

Şüphelilerin savcılıktaki işlemlerinin yapıldığı sırada Adliye yakınında bulunan ve otopark olarak kullanılan boş arsada İdris E. ve Furkan E.nin babası İbrahim E. (43) ile arkadaşları Ferhat M. (19), Burak Ç. (36) ve Mert D. (17), karşı tarafın yakınları Mert G. (27), Yahya G. (34) ve Mehmet G. (29) tartışmaya başladı.

BÖLGEYE POLİS EKİPLERİ SEVK EDİLDİ

Kavga etmeye başlayan şüphelilerden Mert G. iddiaya göre silah teşhiri yaptı. Bu sırada İbrahim E., Mert G.nin üzerine atlayıp, kulağını ısırdı. Mert G.nin kulağı koptu. Kavgayı gören Adliyede görevli polis memurları olaya ilk müdahaleyi yaparken, bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Kaynak: İHA