Balıkesir: Balıkesir'de Yerel Yönetimler

Balıkesir: Balıkesir'de Yerel Yönetimler

Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde Belediye, Çalışmalarını Önce Fotoğrafladı, Sonrada Çekilen Fotoğraflarla Otobüsleri Yürüyen Pano Haline Getirdi.

Balıkesir: Balıkesir'de Yerel Yönetimler

Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde belediye, çalışmalarını önce fotoğrafladı, sonrada çekilen fotoğraflarla otobüsleri yürüyen pano haline getirdi.

Belediyenin çalışmalarını fotoğraflattıktan sonra şehir içi taşımacılık yapan otobüsleri bu fotoğraflarla süsleyen Edremit Belediye Başkanı Yunus Bozbey, yapılan hizmetlerle tarihi ve doğal güzelliklerin de tanıtımını yaptıklarını belirtti. Edremit'in yürüyen panolarla tanıtıldığını söyleyen Başkan Bozbey, "Belediyemiz çalışma fotoğraflarının yanı sıra kentin değişik bölgelerinin tarihi ve doğal güzelliklerini de içeren fotoğrafların bulunduğu otobüsler Akçay- Edremit arasında yolcu taşıyarak hizmet veriyor" dedi.

Edremit'in tanıtımını yapmak ve bölgenin doğal güzelliklerini bölge halkına yansıtmak amacıyla böyle bir yöntem düşündüklerini belirten Bozbey, "İlçemizi yürüyen panolarla tanıtıyoruz. Hem bu sayede bölgemizde tatilini geçiren vatandaşlar hem de yöremizdeki halkımız belediye otobüslerinin çirkin görünümünden kurtulmanın yanı sıra belediyemizin hizmetlerini de bu sayede görme fırsatı buluyor. Bu uygulamayı diğer araçlarımızda da yapmayı planlıyoruz" diye konuştu.

Kaynak: İHA