Balıkesir: Altınordulu Futbolcular Maç Öncesinde İddaa Bayiinde Görüldü

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta Yarın Balıkesir'de Oynanacak Balıkesirspor-altınordu Maçı Öncesi Misafir Takım Oyuncularının Bir İddaa Bayiinde Görüldüğü İddia Edildi.

Balıkesir: Altınordulu  Futbolcular Maç Öncesinde İddaa Bayiinde Görüldü

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta yarın Balıkesir'de oynanacak Balıkesirspor-Altınordu maçı öncesi misafir takım oyuncularının bir İddaa bayiinde görüldüğü iddia edildi.

Balıkesirspor taraftar grubu, bu akşam Ege Mahallesi'ndeki bir İddaa bayiinde görüntülediği Altınordulu futbolcuların kupon doldururken çekilen görüntüleri, şaşkınlıkla karşılandı. Balıkesirspor-Altınordu maçının bu hafta İddaa'da yer almamasına rağmen maçtan bir gün önce futbolcuların İddaa bayiinde görüntülenmesi etik bulunmadı.

Kısa bir süre önce de Balıkesirspor, Kütahya deplasmanında 2 futbolcusunun maçtan önce İddaa bayiinde görüntülenmeleri üzerine Futbol Federasyonu tarafından soruşturmaya tabi tutulmuştu. Balıkesirspor Kulübü yetkilileri, soruşturma devam ettiği için kırmızı-beyazlı ekibin oynayacağı maçların henüz İddaa'da yer almadığını belirtti.

Kaynak: İHA