'Balayında Çok Ağladım!'

'Balayında Çok Ağladım!'

Ünlü Sunucu Ece Erken Öztarhan Evliliği ve Haklarında Çıkan Haberler İçin İlk Kez Konuştu

'Balayında Çok Ağladım!'
25.09.2007 23:55 | Son Güncelleme: 25.09.2007 23:55

ÜNLÜ SUNUCU ECE ERKEN ÖZTARHAN EVLİLİĞİ VE HAKLARINDA ÇIKAN HABERLER İÇİN İLK KEZ KONUŞTU

Ünlü sunucu Ece Erken'in (Öztarhan), kozmetik devi Vepa'nın sahibi Öztarhan Ailesi'ne gelin gitmesinin ardından haklarında çıkan haberler için ilk kez konuştu

Evlenmek için neden 7 yıl beklediniz? sorusuna güzel sunucu; günümüzde evliliklerin yüzde 70'i boşanmayla sonuçlanıyor. Böyle bir dönemde biz birbirimizi çok iyi tanımak, anlaşmadığımız şeylerin her ilişkide yaşanan küçük tartışmalar olduğundan emin olana kadar beklemek istedik. 7 yıl boyunca Tuncer ile birçok kez ayrılıp, barıştık. Sonunda hiçbir zaman kopamayacağımızdan emin olduk ve evlendik.

Gazetelerde çıkan istenmeyen gelin haberleri için balayımın ilk günü saatlerce ağladım

Benim müstakbel kayınpederim ne yazık ki ağır bir hastalık olan Alzheimer ile savaşıyor. Düğün günü gelinliğimle kayınpederimin elini öpmek için yanına gittim. Ama o aldığı ilaçlardan dolayı uykusundan uyanamadı. Kayınpederimin düğün geccemizde olmayışını hiçbir araştırma yapmadan 'Ece istenmeyen gelin' diye yazıldı ve bu beni çok üzdü. Balayının ilk günü bir gelin üzülür mü? Hayatımın en mutlu gününde saatlerce ağladım. Öztarhan ailesi eğer oğullarının istemedikleri bir kızla beraber olduğunu düşünselerdi evlilik bir şekilde engellenirdi. Ben istenmeyen değil, el üstünde tutulan gelinim.

Kaynak: Gecce

title