Bal Ligi

Bal Ligi

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) takımlarından 44 Malatyaspor, iç transferde 11, dış transferde ise 1 oyuncu ile sözleşme imzaladı.2012-2013 sezonu hazırlıkları kapsamında teknik direktör İsmail Tekin ile anlaşan 44 Malatyaspor, iç transferde...

Bal Ligi

Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) takımlarından 44 Malatyaspor, iç transferde 11, dış transferde ise 1 oyuncu ile sözleşme imzaladı.

2012-2013 sezonu hazırlıkları kapsamında teknik direktör İsmail Tekin ile anlaşan 44 Malatyaspor, iç transferde 11, dış transferde de 1 oyuncuyla anlaştı.

Kulüp binasında düzenlenen imza töreninde konuşan 44 Malatyaspor Kulüp Başkanı Barış Bingöl, "Hocamızın verdiği rapor doğrultusunda iç transferimizi gerçekleştirdik. İç transferde11 futbolcumuzla yeniden anlaştık. Dış transferde de 1 oyuncu ile anlaştık. Şuanda 7-8 arkadaşımızla görüşmelerimiz devam ediyor. Dış transferde 7-8 futbolcu ile anlaşıp, kadromuzu oluşturacağız" dedi.

44 Malatyaspor'un tecrübeli oyuncusu Zafer Sağdıç ise, 3. Lige çıkacaklarını inandıklarını kaydederek, "Geçtiğimiz sezon birlikte forma giydiğimiz arkadaşlarla bu sezonda bir aradayız. Hepimiz birbirimizi tanıyoruz ve bu takım açısından iyi oldu. Yeni katılacak arkadaşlarımızla birlikte kadromuz daha da güçlenecek" diye konuştu. - MALATYA