Bakü Haberleri

Bakü haber, Bakü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bakü - 15.8.2020
Azerbaycan'da son 24 saatte 89 Covid-19 vakası tespit edildi
Azerbaycan'da son 24 saatte 89 kişide korona virüsün tespit edilmesi sonucu toplam vaka sayısı 34 bin 107'ye yükseldi.
Bakü - 15.8.2020
Azerbaycan Milletvekili Nurullayeva: Azerbaycan-Türkiye birliği, barış ve istikrarın birliğidir.
"SARSILMAZ BAĞLARIMIZI ORDULARIMIZA BORÇLUYUZ" Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Şubat 2020'de Bakü'de "Dört yanımızda çatışma, terör sorunları olduğu bir dönemde Türkiye ve Azerbaycan istikrarın bir anıtı olarak yükseliyor" şeklindeki açıklamalarının önemli olduğunu ifade eden Nurullayeva sözlerini şöyle sürdürdü: "Tartışmasız bir gerçek var ki bütün bunları sarsılmaz bağlarımız kadar güçlü ordularımıza da borçluyuz.
Bakü - 13.8.2020
Son dakika haber | Azerbaycan'ın Sırbistan, Karadağ ve Bosna Hersek Büyükelçisi Hasanov gözaltına alındı
Son dakika habere göre Azerbaycan'ın Sırbistan, Karadağ ve Bosna Hersek Büyükelçisi Eldar Hasanov gözaltına alındı.
Bakü - 13.8.2020
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 19. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamasında konuştu: (3)
Ulaştırma ve altyapı alanlarında son 18 yıla damga vurduklarına dikkati çeken Erdoğan, şöyle devam etti: "6 bin 100 kilometreden devraldık bölünmüş yolları, mesafemiz bugün 27 bin 300 kilometreye ulaştı. Nereden, nereye? Keza otoyol mesafemizi 1715 kilometreden 3107 kilometreye çıkarttık. 83 olan karayolu tünel sayımız 395'e, 50 kilometre olan karayolu tünel mesafemiz toplam 523 kilometreye çıktı. Bolu Dağı Tüneli'nden Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne Osmangazi Köprüsü'nden Avrasya Tüneli'ne ve tabii yanında Marmaray var Marmaray'dan sonra Avrasya'yı yaptık, Nissibi Köprüsü'nden Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli'ne, Ovit, Erkenek, Cankurtaran ve Sabuncubeli Tüneli'ne kadar nice eseri tamamlayıp milletimizin hizmetine sunduk. İstanbul İzmir Otoyolu, Menemen Aliağa Çandarlı Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi nice muhteşem esere imza attık. İşte İstanbul-İzmir, tabii bazı nasihat etmeye gelince nasihat eden kardeşlerimiz var. Biz 3 saat 15 dakika falan diyoruz ama onlar diyor ki 'Ben 2,5 saatte varıyorum.' diyenler de var. Yine yolların kuralı vardır, öyleyse kurala uyalım. Ankara, Eskişehir, Konya ve İstanbul Yüksek Hızlı Tren hatları, Kars-Tiflis-Bakü İpek Demiryolu İzmir'de İzban, Ankara'da Başkentray ve Halkalı Gebze Banliyö hattı gibi eserlerle demir yollarına mührümüzü bastık.
Bakü - 13.8.2020
Akar ve TSK komuta kademesi Bakü'de
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesi, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü.
Bakü - 13.8.2020
Son dakika haber! Bakan Akar ve TSK komuta kademesi Bakü'de
Son dakika habere göre Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesinin de izlediği Türkiye-Azerbaycan Fiili Atışlı Ortak/Müşterek Tabur Görev Kuvveti Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başarıyla tamamlandı.
Bakü - 13.8.2020
Akar ve TSK komuta kademesi Bakü'de
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Şunu çok net ifade etmek isterim ki geçtiğimiz yıllarda Hocalı'da tüm dünyanın gözleri önünde soykırım yapan, Yukarı Karabağ'ı hiçbir hukuki gerekçe ve meşruiyete dayanmadan işgal eden Ermenistan'a karşı tüm imkanlarımızla Azerbaycan'ın, Azerbaycanlı...
Bakü - 13.8.2020
Son dakika haberi! Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK Komuta Kademesi Azerbaycan?da şehitlik ziyaret...
Bakan Akar ve TSK Komuta Kademesi'ni Bakü Haydar Aliyev Havalimanı'nda, Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov, Azerbaycan Savunma Bakan Yardımcısı ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ramiz Tahirov, Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özoral ile diğer yetkililer karşılamıştı.
Bakü - 13.8.2020
Akar ve TSK komuta kademesi Bakü'de
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesi, Azerbaycan ve Türk Şehitliği'ni ziyaret etti.
Bakü - 13.8.2020
Son dakika haberi... Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK Komuta Kademesi Azerbaycan'da şehitlik ziyaret etti.
Bakan Akar ve TSK Komuta Kademesi'ni Bakü Haydar Aliyev Havalimanı'nda, Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov, Azerbaycan Savunma Bakan Yardımcısı ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ramiz Tahirov, Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özoral ile diğer yetkililer karşılamıştı.
Bakü - 13.8.2020
GÜNDEM / 13 Ağustos 2020
(Bakü) (Fotoğraflı-Görüntülü) EKONOMİ 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Libya Planlama Bakanı Taher Jehaimi ile bir araya gelerek, heyetler arası görüşmelere ilişkin basın açıklaması yapacak.
Bakü - 12.8.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ağustos 2020
(Bakü) EKONOMİ 1- Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti Planlama Bakanı Taher Jehaimi ile biraraya gelerek, heyetler arası görüşmelere ilişkin basın açıklaması yapacak.
Bakü - 12.8.2020
Son dakika haber | Milli Savunma Bakanı Akar başkanlığındaki Türk askeri heyeti Azerbaycan'a geliyor
Bir son dakika haberine göre Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar başkanlığındaki Türk askeri heyeti Azerbaycan'a geliyor.
Bakü - 11.8.2020
Son dakika haber... Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov, mevkidaşı Çavuşoğlu ile ortak basın toplantısında konuştu: (2)
İki ülke arasında yürütülen Bakü-Tiflis-Ceyhan Petrol Boru Hattı, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu ve TANAP gibi projelerin de etkisiyle 2023'te ikili ticarette 15 milyar dolar hedefinin aşılacağının altını çizen Bayramov, "Tüm alanlarda kurulan ilişkilerin asıl hedefi; bölgesel güvenlik ve istikrarı sağlamak, ülkelerimizin uluslararası alanda nüfuzunu artırmak ve mevkisini güçlendirmektir.
Bakü - 11.8.2020
Sırbistan İçişleri Bakanı Stefanoviç Azerbaycan'da
Milli Güvenlik Konseyi Sekreteri ve İçişleri Bakanı Nebojsa Stefanoviç, ziyaret kapsamında Azerbaycan Güvenlik Konseyi Sekreteri Ramil Usubov ve Cumhurbaşkanlığı Dış Politika Meseleleri Daire Başkanı Hikmet Hacıyev'le başkenti Bakü'de bir araya geldi.
Bakü - 11.8.2020
Son dakika haberleri! Azerbaycan-Türkiye geniş kapsamlı ortak askeri tatbikatlar sürüyor
Azerbaycan-Türkiye ortak askeri tatbikatları Azerbaycan ve Türkiye'nin hava ve kara kuvvetleri katıldığı ortak tatbikatta, iki ülkenin askerleri, zırhlı araçları, topçu birlikleri, askeri uçakları ve hava savunması sistemleri yer alıyor. Kara ve hava kuvvetlerinin katıldığı tatbikatlar Bakü, Nahçıvan, Gence, Kürdemir ve Yevlah'ta sürdürülüyor.
Bakü - 10.8.2020
Azerbaycan'da korona virüs vaka sayısı düşüşe geçti
Azerbaycan'da son 24 saatte 79 yeni korona virüs vakası tespit edilmesi ile toplam vaka sayısı 33 bin 647'ye yükseldi.
Bakü - 10.8.2020
Türk F-16'ları Azerbaycan'a ait savaş uçakları ile Azerbaycan semalarında
Azerbaycan-Türkiye ortak askeri tatbikatları Azerbaycan ve Türkiye'nin hava ve kara kuvvetleri katıldığı ortak tatbikatta, iki ülkenin askerleri, zırhlı araçları, topçu birlikleri, askeri uçakları ve hava savunması sistemleri yer alıyor. Kara ve hava kuvvetlerinin katıldığı tatbikatlar Bakü, Nahçıvan, Gence, Kürdemir ve Yevlah'ta sürdürülüyor ve tatbikatlar bugün sona erecek.
Bakü - 10.8.2020
10. yılında Azerbaycan-Türkiye Stratejik Ortaklık Anlaşması ve ortak askeri tatbikatlar
Türkiye'nin Azerbaycan'a askeri desteğinin önemli bir örneği de 2001 yazında İran Azerbaycan'ı askeri açıdan tehdit ettiğinde Türkiye'nin İran'a nota vermesi ve Türk Yıldızları'nın Bakü'de yaptığı gösteriydi.
Bakü - 9.8.2020
Son dakika haberleri... "TurAz Kartalı 2020" tatbikatı devam ediyor
Kara ve hava kuvvetlerinin katıldığı tatbikatlar Bakü, Nahçıvan, Gence, Kürdemir ve Yevlah'ta sürdürülecek ve 10 Ağustos'ta sona erecek.
Bakü - 9.8.2020
Azerbaycan'da günlük korona virüs vaka sayısı 100'ün altına düştü
Azerbaycan'da son 24 saatte 87 yeni korona virüs vakası tespit edilmesi ile toplam vaka sayısı 33 bin 568'e yükseldi.
Bakü - 9.8.2020
Azerbaycan-Türkiye ortak askeri tatbikatlarına Özel Kuvvetler de katıldı
Kara ve hava kuvvetlerinin katıldığı tatbikatlar Bakü, Nahçıvan, Gence, Kürdemir ve Yevlah'ta sürdürülecek ve 10 Ağustos'ta sona erecek.
Bakü - 8.8.2020
Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırıları protesto edildi
Azerbaycan'ın Tovuz bölgesinin enerji hatları açısından kritik öneme sahip olduğunu belirten Kemaloğlu, "Olayın meydana geldiği yer Bakü-Tiflis-Kars demir yolu hattının geçtiği, Türkiye'ye gelen enerji hatlarının bulunduğu yerdir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bakü Haber, Bakü Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Bakü haber sayfamızda Bakü haberleri okuyabilir, Bakü son dakika haberleri ve güncel Bakü gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haberleri | Rusya Savunma Bakanı Şoygu, Azerbaycan'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 08:17:43. #1.14#
title