Bakkal: 2-2'lik Skorla Turu Geçmek Memnun Etmedi

Bakkal: 2-2'lik Skorla Turu Geçmek Memnun Etmedi

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanş Maçında Adana Demirspor Karşısında Aldıkları 2-2'lik Skorla Turu Geçmelerinin Kendilerini Memnun Etmediğini Söyledi.

Bakkal: 2-2'lik Skorla Turu Geçmek Memnun Etmedi

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Adana Demirspor karşısında aldıkları 2-2'lik skorla turu geçmelerinin kendilerini memnun etmediğini söyledi.

Mesut Bakkal, maçın ardından yaptığı açıklamada, rakibi hafife almanın sonuçlarının takımlar için her zaman hezimet olduğunu belirterek, ''Rakibi hafife alırsanız tur böyle zor gelir. Bu maçın sonucu bizim için iyi bir ders oldu. Turu atladık ama bu şekilde zor olmasını istemezdik. Sonradan oyuna giren oyuncularımın takıma katkıları büyük oldu'' diye konuştu.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Levent Eriş de turu geçmeyi çok istediklerini, buna da çok yaklaştıklarını ifade ederek şöyle konuştu:

''Turu hakikaten geçmek istedik. Bu konuda da Türkiye liglerinin en formda takımına karşı 83 dakika daha üstün bir futbol sergiledik. 84. dakikada yediğimiz bir hatalı golle elendik. Hedefimize ulaşamadık ancak oyuncularımı bugün gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. Turu hak eden tarafın biz olduğunu düşünüyorum. Sonuçta futbol netice oyunu. Yediğimiz bir golle son dakikalarda elenmekten kurtulamadık.''

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav da rakibi hafife almanın bedelini ağır ödemekten son anda kurtulduklarını belirterek şunları kaydetti:

''Ligde de gördük Galatasaray ve Fenerbahçe'nin rakiplerini hafife almaları sonucunda maçlarını kaybettiklerini. Burada bizim takım da rakibi hafife almanın bedelini ağır ödeyecekti, ancak son dakikalarda attığımız bir golle turu geçmeyi başardık. Futbolcularımı bu kötü futbola rağmen turu atladıkları için tebrik ediyorum.''

Kaynak: AA