Baki Ersoy Haberleri

Baki Ersoy haber, Baki Ersoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Baki Ersoy - 11.02.2019
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: "Bazı İller İçin Bu Hafta Tekrar Görüşeceğiz"
Adayların gece gündüz çalıştığını söyleyen Aydın, şöyle konuştu: "Biz Allah rızası için çalışıyoruz. Kastamonu'da biz ayırmadan, kayırmadan belediyecilik yapacağız. Eleştirilerimiz de seviyeyi elden düşürmeyeceğiz. Biz liderimizin çizgisinde bir milim bile sapmadan yürüyoruz. Şaşırmışlığın getirdiği bir sonuç var. Söylemek istediğim bir konu var; şimdi kaybedeceklerini anlayınca, Bizim iki güzide kurumumuz var, Kızılay ve Türk Hava Kurumu; Kızılay'ın 107 delegesi var, bu arkadaşlar, buradaki yönetimi pas geçerek, genel merkezden 150 delege yapmışlar. Kastamonu'da kimsenin haberi yok. Biz Pazar günü müdahale ettik. Kızılay'ın kongresi iptal oldu. Kızılay'ın neyini ele geçirecekler merak ediyorum. Türk Hava Kurumu'da aynı şekilde, Azdavay'da Türk Hava Kurumu başkanı seçilmiş arkadaşımız, bizim ilçe yönetimimizde yer alıyor. Bir mahsuru var mı? Siyasetini de yapıyor, kurumu da yönetiyor. Sonra Türk Hava Kurumu'ndan aradılar, istifa edeceksin dediler. Etme kardeşim, bir sor bakalım niye istifa edecekmişsin, yolsuzluk var mı, yok. Yanlışın var mı, yok. Belediyeyi kaybetme eğilimi içinde oldukları için zannediyorsam kendilerine başkan olacak yeni yerler arıyorlar ama olmaz, oraları devletin en kıymetli kurumları arasında yer alıyor. İnşallah biz 31 Mart akşamı üç hilal sancağını Kastamonu kalesine asacağız." Toplantıya MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, MHP Belediye Başkan adayı Galip Vidinlioğlu, MHP belediye başkanları ve başkan adayları ile partililer katıldı.
Baki Ersoy - 10.02.2019
Kaza Kurbanı Futbolcuyu Binler Uğurladı
Uluçay'ın Talas ilçesi Kepez Mahallesi'ndeki cenaze törenine AK Parti milletvekili İsmail Emrah Karayel, MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy, İYİ Parti milletvekili Dursun Ataş, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Talas Belediye eski Başkanı Rifat Yıldırım, MHP İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, Cumhur ittifakı Pınarbaşı adayı Memduh Uzunluoğlu, Uluçay'ın ailesi, takım arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Baki Ersoy - 04.02.2019
Kgc'den İha'ya 2 Ödül
Törene, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, İsmail Tamer, Hülya Nergis, MHP Milletvekili Baki Ersoy, İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, Cumhur İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, ilçe belediye başkanları, siyasi parti il başkanları ile yaklaşık 30 şehirden gazeteci ve cemiyet başkanları katıldı.
Baki Ersoy - 03.02.2019
Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'nden Aa'ya 3 Ödül
Törene, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti Kayseri milletvekilleri İsmail Tamer, Hülya Nergis, Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, MHP Milletvekili Baki Ersoy, İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, ilçe belediye başkanları ile yaklaşık 30 şehirden gazeteci ve cemiyet başkanları katıldı.
Baki Ersoy - 18.01.2019
Ekonomi Alanında Destek Teklifi Genel Kurulda
Teklifin ikinci bölümü üzerinde MHP Grubu adına bir konuşma yapan Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, Kayseri'nin hak ettiği şekilde projelerde yer alamadığını belirterek, Ankara-Niğde Otoyolu Projesi'ne, Kayseri'nin de dahil edilmesini talep etti.
Baki Ersoy - 14.01.2019
Spor Kayserispor'a İsim Sponsoru
Kayserispor'un yapımı tamamlanmak üzere olan yeni tesislerinde gerçekleştirilen sponsorluk imza törenine Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Boydak Holding CEO'su Alparslan Baki Ertekin, Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, futbolcular ve davetliler katıldı.
Baki Ersoy - 14.01.2019
Kayserispor'a İsim Sponsoru
Kayserispor'un yapımı tamamlanmak üzere olan yeni tesislerinde gerçekleştirilen sponsorluk imza törenine Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Boydak Holding CEO'su Alparslan Baki Ertekin, Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, futbolcular ve davetliler katıldı.
Baki Ersoy - 14.01.2019
İstikbal, Kayserispor'a İsim Sponsoru Oldu
Törene, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, futbolcular, ilçe belediye başkanları, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve taraftarlar katıldı.
Baki Ersoy - 10.01.2019
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Genel Kurulda
MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy ise teklifin ikinci bölümünde, hayvancılığın desteklenmesi amacıyla büyükbaş ve küçükbaş hayvanların satışından ve üreticilerden satın alınan sütün satın alma bedeli üzerinden alınan binde 1'lik payın kaldırıldığını ve işsizlik ödeneğinden yararlanma koşullarında kolaylık sağlandığını söyledi.
Baki Ersoy - 24.12.2018
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Tartışma
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Karayolları Trafik Kanunu ile Bazı kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni görüşmek üzere toplandı. Komisyonda HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan'ın Metin Akpınar'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili sözlerine ilişkin ifadelerine AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir sert çıktı. Bunun üzerine Paylan ve Aydemir arasında tartışma çıktı. Tartışma üzerine Komisyon Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç oturuma ara verdi. Ara sonrası muhalefet sıralarına giderek milletvekilleri ile konuşmaya başlayan Aydemir ile CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal arasında da tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine diğer milletvekilleri araya girdi. CHP'li Tanal, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy tarafından dışarı çıkartıldı.
Baki Ersoy - 20.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy ise günlerden beri kürsüde bütçeden başka her şeyin konuşulduğunu ve terör örgütlerinin propagandasının yapıldığını belirtti.
Baki Ersoy - 18.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Grubu adına konuşan Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, bugüne kadar "Kayserili işini bilir" mantığı ile sırtlarının sıvandığını belirterek, "Ama durum böyle değil.
Baki Ersoy - 10.11.2018
Kayserispor'da Erol Bedir Güven Tazeledi
Kadir Has Kongre Merkezi'nde düzenlenen olağanüstü genel kurula, Ekonomi eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, ilçe belediye başkanları, Kayserispor üyeleri ve taraftarlar katıldı.
Baki Ersoy - 10.11.2018
Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, Güven Tazeledi
Genel kurula, AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ilçe belediye başkanları, üyeler ve taraftar grupları katıldı.
Baki Ersoy - 09.11.2018
2019 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, "Vermiş olduğumuz ekonomik savaşın bir an evvel bertaraf edilmesi için kısa, orta ve uzun vadeli acil önlem planlarının oluşturulup, hayata geçirilerek, reel ekonomimizin rahatlatılması sağlanmalıdır.
Baki Ersoy - 01.11.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
MHP Kayseri Milletvekili Mustafa Baki Ersoy, bakanlık bütçesini, milli silah üretimindeki başarıyı yükseltecek şekilde belirlemek gerektiğini vurgulayarak, milli savunmanın yerli silahlarla yapılması ve bu konuda yabancı ülkelere muhtaç kalınmamasının bir onur olduğunu belirtti.
Baki Ersoy - 29.10.2018
Cumhuriyet Bayramı, Kayseri'de Coşkuyla Kutlandı
Kayseri'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Vali Süleyman Kamçı'nın tebrikleri kabulu üli başladı. Valilikteki törene, CHP Milletvekili Çetin Arık, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Ercan Teke ile il protokolü katıldı.
Baki Ersoy - 19.10.2018
Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Güçlü Bir Kayserispor Oluşturacağız"
Geçen hafta seçimli genel kurul kararı alındıktan sonra Kayserispor taraftarının, Kayseri milletvekillerinin ve son olarak da Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in tesislere giderek taktıma moral ziyareti vermesinden mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Erol Bedir, "Kayserispor'umuza destek çağrısı ile almış olduğumuz Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararımız ve bizi bu yola sevk eden gerekçelerimizi izah ettiğimiz 15 Ekim 2018 tarihli yazımız üzerine; Kayserispor Kapalı Kale Taraftarlar Derneği önderliğindeki büyük Kayserispor taraftarı, Yönetimimize ve sıkıntılarımızın gerekçelerine olağanüstü destek vermiş ve 10.000'i aşkın tweet ve diğer paylaşımlar ile birlikte 50.000 - 60.000 Kayserispor Sevdalısı konuya sahip çıkmıştır. Yurtiçinden ve Yurtdışından yoğun bir destek ile birlikte ilk günden itibaren Onursal Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki her zaman olduğu gibi yine Kayserispor'umuzun yanında olduğunu ifade etmiştir. Ardından Kayseri Milletvekillerimiz Sayın Baki Ersoy ve Sayın Dursun Ataş açıklama ve icraatlarıyla kulübümüze omuz verdiklerini ifade etmişlerdir.
Baki Ersoy - 16.10.2018
Milletvekili Baki Ersoy'dan Kayserispor'a Destek
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayserispor'a destek amaçlı bir maaşını Kayserispor'a hibe ettiğini açıkladı.
Baki Ersoy - 16.10.2018
MHP'den Uzman Jandarmalarla İlgili Kanun Teklifi
MHP Genel Başkan yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter, Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ve İstanbul Milletvekili Memet Bülent Karataş'ın imzasıyla TBMM'ye uzman jandarmalarla ilgili kanun teklifi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Baki Ersoy Haberleri | Baki Ersoy Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Baki Ersoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Baki Ersoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Baki Ersoy'dan, Hakem Hataları İçin TBMM'ye Soru Önergesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.09.2021 06:20:49. #1.13#

title