Bakan Haberleri

Bakan haber, Bakan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bakan - 26.10.2020
Kırşehir'de gençler, Sağlıklı Yaşam ve Sporcu Merkezi'nde yeteneklerini geliştiriyor
Maske, mesafe ve hijyen kurallarını uygulayarak özellikle gençlerin spordan mahrum kalmaması için programlar düzenlediklerini anlatan Şahin, öncelikle Gençlik ve Spor Bakanlığının koordinesinde yeni açılan Genç Ofisi ile gençlere danışmanlık hizmeti verildiğini aktardı.
Bakan - 26.10.2020
Aliyev, 17 köyün daha Ermenistan'ın işgalinden kurtarıldığını duyurdu
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev 17 köyün daha Ermenistan'ın işgalinden kurtarıldığını duyurdu.  Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan'ın ateşkesi ihlal etmesine ilişkin açıklamada bulundu. Aliyev 17 köyün daha Ermenistan'ın işgalinden kurtarıldığını duyurdu. Aliyev yaptığı açıklamada, "Ermenistan'ın 252 tankı imha edildi, 53 tankı ele geçirildi. 6 adet S-300 sistemi imha edildi. Soruyorum, nereden geliyor bunların parası?" diye konuştu. "Ermenistan destekçileri size diyorum" diyen Aliyev, "Kurtarmak istiyorsanız Ermenistan devletini söyleyin ki çıksın topraklarımızdan. Bir sözünüzle çıkar." dedi.  ERMENİSTAN İHLALLLERE DEVAM EDİYOR Öte yandan, Azerbaycan Savunma Bakanlığı, yeni insani ateşkesi ihlal eden Ermenistan güçlerinin, Ağcabedi bölgesine saldırdığını duyurdu.
Bakan - 26.10.2020
Son dakika! MSB: 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika habere göre MİLLİ Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesine taciz ateşi açan 3 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
Bakan - 26.10.2020
Son dakika haber | Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin'den Bolu'daki yangınla ilgili açıklama Açıklaması
Bir son dakika haberine göre Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu merkeze bağlı Kuzfındık köyünde 12 evin kullanılamaz hale geldiği yangınla ilgili hasar tespit çalışmalarının hızlı bir şekilde başladığını belirterek, yaraların en kısa zamanda sarılacağını bildirdi.
Bakan - 26.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Ukrayna Sağlık Bakanı Maksim Stepanov, ülkede son 24 saatte 5 bin 426 kişide virüsün görülmesiyle vaka sayısının 348 bin 924'e çıktığını bildirdi.
Bakan - 26.10.2020
Bakan Albayrak sektörel güven endeksleri ve kapasite kullanım oranı verilerini değerlendirdi Açıklaması
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, son verilerin, Türkiye ekonomisinin büyüme patikasına girmesini destekleyecek şekilde rotasında ilerlediğini gösterdiğini belirterek, "Ekim ayında hizmet sektörü güven endeksi yüzde 6,4, perakende ticaret sektörü güven endeksi yüzde 1,7 arttı.
Bakan - 26.10.2020
Kırıkkale'nin köyleri "En Güzel Köy Benim Köyüm" projesiyle güzelleşiyor
Proje kapsamında köylerin girişinden itibaren mezarlıkların ve köy meydanının düzenlenmesi ile bütün köyü kilit parke yaptıklarını aktaran Sezer, şöyle konuştu: "Köy meydanında vatandaşların oturup muhabbet edebilecekleri, taziyelerini kabul edebilecekleri bir alan oluşturuyoruz. Köydeki metruk binaların tamamını temizliyoruz ve kötü görünen binaları da boyatıyoruz. Aynı şekilde mezarlıklarımızı düzenliyoruz. Giriş ve çıkışlara güvenlik kameraları yerleştiriyoruz. Diğer taraftan da çok kötü görüntüye sebebiyet veren ve tasvip etmediğimiz çöpler var. Bunlar rüzgarla birlikte tarlalara gidiyor. Bunu önlemek için de bütün köylerimize çöp toplama alanları yapıyoruz. Bunlarda İl Özel İdaresi ve yakınsa ilçe belediyeleri tarafından belirli aralıklarla alınacak. Böylece şehir merkezindeki vatandaşlarımız hangi standarda sahipse köydeki vatandaşlarımız da aynı standartlara sahip olacak." Projenin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin en güzel örneklerinden birisi olduğuna dikkati çeken Sezer, "Bütün kurumlarımızın ve bakanlık temsilcilerimizin sorumluluğu var.
Bakan - 26.10.2020
Barış Pınarı bölgesine taciz ateşi açan 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı bölgesine taciz ateşi açan 3 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.
Bakan - 26.10.2020
Saddam Hüseyin'in "sağ kolu" İzzet ed-Duri öldü
İzzet ed-Duri kimdi? Baas rejiminin son bulduğu Nisan 2003 tarihine kadar Saddam Hüseyin'in yardımcılığı görevini yürüten ve dönemin ikinci adamı olarak bilinen İzzet İbrahim ed-Duri, ABD tarafından arananlar listesinde yer alıyordu. 1942 doğumlu Duri, partide üst düzey görevlerin yanı sıra İçişleri ve Tarım Bakanlığı da yapmıştı.
Bakan - 26.10.2020
Kayıt dışı ekonomiyle mücadeleye 6,2 milyar liralık bütçe
Hazine ve Maliye Bakanlığınca yürütülen, "Kayıt Dışı Ekonomiyle Mücadele Etmek ve Mali Suçları Azaltmak" programı kapsamındaki "Kayıt Dışı Ekonomiyle Mücadele Eylem Planı" hedeflerinin hayata geçirilmesi adına 3 yılda 6 milyar 202 milyon liralık kaynak ayrılması planlanıyor.
Bakan - 26.10.2020
Son dakika haberleri! Azerbaycan'dan uluslararası basına Ermenistan propagandası konusunda uyarı
Ermenistan Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanan ve ardından resmi adreslerden ivedi bir şekilde silinen bir fotoğrafa değinen Hacıyev, "Ermenistan Savunma Bakanlığı, Ermenistan Savunma Bakanı'nın Ermeni askerleriyle birlikte bir fotoğrafını yayınlamıştı.
Bakan - 26.10.2020
Pakistan'dan Fransa'ya protesto notası
Radio Pakistan'ın haberine göre, Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi, İslam'a karşı nefret söylemlerini dikkate alması ve eyleme geçmesi için Birleşmiş Milletlere (BM) çağrıda bulundu.
Bakan - 26.10.2020
Son dakika haberi! Oppo Reno4 kendi zekasıyla karar alabiliyor
Söz konusu sistem düşük enerji tüketen bir sensör ve akıllı bir tanıma algoritmasının birlikte kullanılmasından oluşuyor. Oppo, casusluk önleme işlevini ileri teknolojiye sahip akıllı ev cihazlarından öğrendi. Örneğin, ev güvenlik izleme donanımı insanları tespit etmek ve yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak için DVS teknolojisi kullanıyor. Buna benzer bir şekilde, Reno4'e mesaj geldiğinde yapay zeka destekli sensör, kullanıcının yanında veya arkasında ekrana bakan başkaları olup olmadığını tespit edebiliyor.
Bakan - 26.10.2020
Zonguldak'ta Kovid-19 tedbirlerine uymayan 5 kişiye 4 bin 648 lira ceza kesildi
Kentte İçişleri Bakanlığının talimatı doğrultusunda "7 Gün 7 Konu 7 Denetim" sloganıyla 19-22 Ekim'de Kovid-19 tedbirleri denetimi gerçekleştirildi.
Bakan - 26.10.2020
Kovid-19 Sri Lanka'da parlamento kapattırdı
Ülkede şimdiye kadar 7 bin 872 vaka saptandı Sri Lanka Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, ülkede son 24 saatte 351 yeni Kovid-19 tespit edilmesiyle vaka sayısı 7 bin 872'ye çıktı.
Bakan - 26.10.2020
Çanakkale'de bu yıl 243 bin 77 dekar arazi sulandı
Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünün yaptığı yatırımlarla Çanakkale'de 2020 sulama döneminde 243 bin 77 dekar tarım arazi sulandı.
Bakan - 26.10.2020
Ermenistan ordusu ateşkese uymuyor
ABD, dün akşam saatlerinde Azerbaycan ile Ermenistan'ın bugün itibarıyla yerel saatle 08: 00'de başlamak üzere insani ateşkes konusunda anlaşmaya vardığını açıklamıştı. Ancak ateşkesin yürürlüğe girmesine rağmen Ermenistan tarafından ihlaller de başlamıştı. Azerbeycan Savunma Bakanlığı tarafından yapılan son açıklamada, Ermenistan ordusunun ateşkesi ihlallerine devam etiği kaydedildi.
Bakan - 26.10.2020
Marmara Bölgesi'nde taşkın riskine karşı yeni projeler devreye alınıyor
Marmara Bölgesi'ndeki taşkın risklerine karşı alınan tedbirlere yenileri ekleniyor. Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü, Tekirdağ'daki 9 mahallede daha taşkın koruma çalışmalarının başlatıldığını bildirdi.
Bakan - 26.10.2020
Son Dakika | Azerbaycan Savunma Bakanlığı: Ermenistan ateşkesi bozdu
Son dakika haberi... Azerbaycan Savunma Bakanlığı, insani ateşkes ilanına rağmen Ermenistan güçlerinin yerleşim yerlerini ve birimleri ateşe tuttuğunu duyurdu.
Bakan - 26.10.2020
Ermenistan'ın ateşkes ihlalleri sürüyor
Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Ermenistan ordusunun tüm cephe boyunca ve iki ülke sınırındaki Azerbaycan birlikleri ile sivil yerleşim birimlerine top ve havan ateşi açtığı belirtildi.
Bakan - 26.10.2020
Azerbaycan Savunma Bakanlığı: Ermenistan ateşkesi ihlal etti
Azerbaycan Savunma Bakanlığı, yeni bir insani ateşkes ilan edilmesine rağmen Ermenistan güçlerinin varılan anlaşmayı bir kez daha büyük ölçüde ihlal ettiğini duyurdu.
Bakan - 26.10.2020
Son dakika haberi... Latin Amerika ülkelerinde Kovid-19 salgınına dair gelişmeler
Brezilya Sağlık Bakanlığının verilerine göre, bir günde 231 kişinin hayatını kaybetmesiyle ülkede virüs nedeniyle ölenlerin sayısı 157 bin 134'e, 13 bin 493 yeni vakanın tespit edilmesiyle de toplam vaka sayısı 5 milyon 394 bin 128'e yükseldi.
Bakan - 26.10.2020
Son dakika haber: Hindistan, Çin ve Güney Kore'de Kovid-19 salgınına ilişkin gelişmeler
Hindistan Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, ülkede 480 kişinin daha yaşamını yitirmesiyle Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 119 bin 14'e yükseldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bakan Haberleri | Bakan Haber - Haberler - Bakan haberleri, son dakika bakan haber ve gelişmeleri burada. Kırşehir'de gençler, Sağlıklı Yaşam ve Sporcu Merkezi'nde yeteneklerini geliştiriyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 12:34:16. #1.14#
title