Bakan Yılmaz Sivasspor Maçı İçin Adana'ya Geldi

- Bakan Yılmaz Sivasspor maçı için Adana'ya geldi Bakan İsmet Yılmaz, TFF 1. Lig'de oynanan Adana Demirspor, Sivasspor maçını izledi Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: "Sivasspor'un çok iyi oyuncuları var çok iyi yönetimi var inşallah bu iyi oyuncularla bu iyi yöneticilerle Sivas hakkettiği...

- Bakan Yılmaz Sivasspor maçı için Adana'ya geldi
Bakan İsmet Yılmaz, TFF 1. Lig'de oynanan Adana Demirspor, Sivasspor maçını izledi
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz:
"Sivasspor'un çok iyi oyuncuları var çok iyi yönetimi var inşallah bu iyi oyuncularla bu iyi yöneticilerle Sivas hakkettiği yere gelecek"

ADANA - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, TFF 1. Lig'de oynanan Adana Demirspor-Sivasspor maçını izlemek için Adana'ya geldi.
Bakan Yılmaz, Sivas'tan kara yoluyla geldiği Adana'da ilk olarak Adana Valiliği'ni ziyaret etti. Beraberinde Sivas Valisi Davut Gül, Adana milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı ve Tamer Dağlı bulunan Bakan Yılmaz'ı Adana Vali Vekili Cengiz Horozoğlu karşıladı.
Valilik ziyaretinin ardından Adana Demirspor- Sivasspor karşılaşmasının oynanacağı 5 Ocak Fatih Terim Stadyumu'na gelen Bakan Yılmaz, maç öncesi basın mensuplarına açıklamada bulundu.
"Adana Demirspor ile bir maçımız var, iyi oynayan kazansın" diyen Bakan Yılmaz, "Ümit ederiz ki Sivasspor bir üst lige çıksın. Ancak Adana'nında düşme kaygısı var. Bir diğer takımı Süper Lig'den düştü. Dolayısıyla biz Sivassporumuza başarılar diliyoruz. Sivaslı, Sivasspor'a sahip çıkarsa iyi bir netice alırız hayırlısı olsun. Sivasspor'un çok iyi oyuncuları var çok iyi yönetimi var inşallah bu iyi oyuncularla bu iyi yöneticilerle Sivas hakkettiği yere gelecek" dedi.
Bakan Yılmaz, protokol tribünündeki yeri alıp maçı izlemeye başladı.