Bakan Soylu, Cenaze Törenine Katıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Bakan Soylu, Cenaze Törenine Katıldı

AA - Haberler | Güncel

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun cenaze namazına katılması Cenaze namazına katılanlar Cenaze namazının kılınması ve dua edilmesi Soylu'nun Turizm Enformasyon Merkezi'ni ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Trabzon'da Bakan Soylu, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Çoban'ın Trabzon'da vefat eden annesinin cenaze törenine katıldı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Çoban'ın Trabzon'da vefat eden annesi Fadime Çoban'ın cenaze törenine katıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun cenaze namazına katılması

Cenaze namazına katılanlar

Cenaze namazının kılınması ve dua edilmesi

Soylu'nun Turizm Enformasyon Merkezi'ni ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Trabzon'da

Bakan Soylu, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Çoban'ın Trabzon'da vefat eden annesinin cenaze törenine katıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Çoban'ın Trabzon'da vefat eden annesi Fadime Çoban'ın cenaze törenine katıldı.

Böbrek yetmezliği sebebiyle vefat eden Fadime Çoban için Ortahisar ilçesine bağlı Gürbulak Mahallesi'nde, Gültepe Camisi yakınındaki Gültepe Kur'an Kursu önünde cenaze töreni düzenlendi.

Törene, hayatını kaybeden Fadime Çoban'ın oğlu Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Çoban ve yakınlarının yanı sıra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar ve Muhammet Balta, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Fadime Çoban'ın cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından aynı mahalledeki aile mezarlığına defnedildi.

Törende, Bakan Soylu, Bayraktar ve protokoldekiler, Kemal Çoban ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Bakan Soylu, tören öncesi kent merkezindeki Turizm Enformasyon Merkezi'ni ziyaret ederek, çalışanlardan bilgi aldı. Bu merkeze gelişinde vatandaşlarla da sohbet eden Soylu, bazılarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakan Soylu, Cenaze Törenine Katıldı

Bakan Soylu, Cenaze Törenine Katıldı

Bakan Soylu, Cenaze Törenine Katıldı

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title