Bakan Şahin, Orucunu İftar Çadırında Açtı

Bakan Şahin, Orucunu İftar Çadırında Açtı

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Antalya Gezisinin Son Gününde AK Parti Teşkilatları ile Bir Toplantı Yaptı. AK Parti İl Binasında Basına Kapalı Olarak Gerçekleştirilen Toplantı Sonrasında Büyükşehir Belediyesinin İftar Çadırında Orucunu Açan Bakan Şahin, Daha Sonra Antalyaspor ile Eskişehirspor Arasında Oynanan Türkiye 1. Futbol Ligi Müsabakasını İzledi.

Bakan Şahin, Orucunu İftar Çadırında Açtı

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Antalya gezisinin son gününde AK Parti teşkilatları ile bir toplantı yaptı. AK Parti il binasında basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantı sonrasında büyükşehir belediyesinin iftar çadırında orucunu açan Bakan Şahin, daha sonra Antalyaspor ile Eskişehirspor arasında oynanan Türkiye 1. Futbol Ligi müsabakasını izledi.

Antalya'da üç gündür gezi ve incelemelerde bulanan Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, büyükşehir belediyesi iftar çadırında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Çadırda bulunan yabancı turistlerin de ilgi gösterdiği iftar yemeğinde bazı turistler, Bakan Şahin ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Bakan Şahin'e iftar yemeğinde Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner ve Emniyet Müdürü Feyzullah Aslan eşlik etti.

Bakan Şahin, Antalyaspor ile Eskişehirspor arasında oynanan Türkiye 1. Futbol Ligi müsabakasını izledikten sonra Ankara'ya hareket etti.

(AT-OK-Y)