Bakan Şahin Balıkesir'de

Bakan Şahin Balıkesir'de

Balıkesir'de Bazı Ziyaret ve Temaslarda Bulunan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'e, AK Parti İl Başkanlığı'nda Baklava ve Kolonya Hediye Edildi.

Bakan Şahin Balıkesir'de

Balıkesir'de bazı ziyaret ve temaslarda bulunan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'e, AK Parti İl Başkanlığı'nda baklava ve kolonya hediye edildi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Balıkesir'deki programının sonunda parti teşkilatını ziyaret etti. AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıya katılan Bakan Şahin'e çalışmaları hakkında bilgi veren AK Parti İl Başkanı Zekai Kafaoğlu, "Her yönüyle güçlü olan partimiz, iktidarımızla, hükümetimizle ve de ortaya konulan hizmetlerle gücünü daima hissettirmektedir. Yapılan yatırımlarla hem memleketimiz kazanıyor hem bizler kazanıyoruz. Takdirle karşılanan tüm hizmetlerimiz, inanıyorum ki bizleri yine zirveye taşıyacaktır. Bizler üzerimize düşeni layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Konuları her şekilde çözmeye çalışıyor, gereken tüm bilgileri Ankara'da siz bakanlarımıza iletiyoruz. Sağ olsunlar, bakanlarımız da iletilen konulara eğilerek gerekeni yapıyorlar" diyerek Şahin'e teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Zekai Kafaoğlu, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'e ziyareti anısına Balıkesir kolonyasıyla kente has tatlı olan geleneksel Balıkesir kaymaklısı takdim etti. Gösterilen ilgiye teşekkür eden Bakan Şahin, partililere hitaben yaptığı konuşmada hükümetin çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Partililerin sorunlarını dinleyen Bakan Şahin, çözüm için gerekenin yapılacağını bildirdi.

(YU-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA