Haberler » Spor » Bakan Özak, Fatih Tekke'nin Transferini Değerlendirdi - Spor

Bakan Özak, Fatih Tekke'nin Transferini Değerlendirdi

Trabzonspor Kulübü Eski Başkanlarından, Bayındırlık Ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Geçtiğimiz Günlerde Rusya'nın St. Petersburg Kentinin Zenit Takımına Rekor Bir Ücretle Transfer Edilen Milli Futbo...

Bakan Özak, Fatih Tekke'nin Transferini Değerlendirdi

Trabzonspor Kulübü eski başkanlarından, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, geçtiğimiz günlerde Rusya`nın St. Petersburg kentinin Zenit takımına rekor bir ücretle transfer edilen milli futbolcu Fatih Tekke`nin transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Uşak-İzmir Karayolu üzerinde bulunan Güre Beldesi yakınlarında devam eden duble yol çalışmalarını da yerinde inceleyen Bakan Özak, ¨Ben Trabzonspor yönetiminin yerinde olsam Fatih Tekke`yi kadroda tutardım. Çünkü Fatih Tekke Türkiye`nin en iyi oyuncularından biri ayrıca gol kralı. Ben şahsen gitmesine üzüldüm. Belki yaşlandığı için yönetim para kazanmak amacıyla göndermiş olabilir, ama Trabzonspor büyük bir kulüpse sonucu düşünmeliydi. Fatih Tekke verildikten sonra gelen oyuncuların iyi olması çok önemli değil. Fatih verilmemeliydi. Onun verilmesinin kişisel olarak bir anlamı yok belki ama Trabzon`un yetiştirdiği Trabzonspor altyapısından çıkıp milli takıma kadar yükselen gol kralı bir oyuncu. Aynı zamanda kimliği ve kişiliği ile önemli bir oyuncu. İnşallah hem Trabzonspor hem de Fatih başarılı olur¨ dedi.

Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, belediye tarafından yaptırılmakta olan çok katlı otoparkı gezip duble yol çalışmalarını yerinde inceledi. Yol çalışmalarıyla ilgili olarak Uşak`ın çok fazla sorunu bulunmadığını da ifade eden Özak, 2007 yılında çevre yolu yapılması ile ilgili proje çalışmalarının tamamlanarak hayata geçirileceği müjdesini verdi.

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler