Bakan Oğlundan Kastamonuspor'a Destek

Kastamonulu Olan Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun Oğlu Eski Kastamonuspor Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Başesgioğlu, Kastamonuspor'a Trabzon'da Oynayacağı Play-off Müsabakaları'nda Başarı Diledi.

Bakan Oğlundan Kastamonuspor'a Destek

Kastamonulu olan Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun oğlu eski Kastamonuspor yönetim kurulu üyesi Hakan Başesgioğlu, Kastamonuspor'a Trabzon'da oynayacağı Play-Off Müsabakaları'nda başarı diledi.

Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Kastamonuspor'a maddi manevi her konuda destek vereceklerini belirten Hakan Başesgioğlu, "Bu takımda yöneticilik yapmış biri olarak, futbol oynamış bir kişi, spor adamı olan bir fert, kısacası vefa borcu ile dolu olduğumuz Kastamonu'nun bir mensubu olarak Kastamonumuzun tek profesyonel takımını, her zaman olduğu gibi bu önemli zamanda da destekliyorum. Kastamonuspor'un yanındayım. Maddi manevi ne gerekiyorsa elbette yapacağız. Gerektiğinde yaptığımızı yönetim ve sporla ilgilenen herkes bilir. Kastamonuspor, yönetimiyle, futbolcusu ve taraftarıyla uzun bir lig maratonunu geride bırakmış, Play-Off Müsabakaları'na katılma hakkı kazanmıştır" dedi.

Bundan sonra yapılacak olan takımımızın Trabzon'da oynayacağı maçlarda Kastamonuspor kafilesine destek çıkmak olacak diyen Başesgioğlu, "Durumu müsait olan hemşehrilerimizin maçları izlemeleri, tribün desteğinde bulunmaları, yönetimin ekonomik yüküne omuz vermeleri gerekmektedir. Maça giden gidemeyen maddi destek olan olamayan herkesin kulakları ve beyinleri Trabzon'da, play-off maçında olmalıdır. Hakan Başesğioğlu olarak kalbimle, gönlümle takımımızın yanındayım. İnşallah bir önemli mazeretimiz çıkmaz, tribünde olur desteğimizi ortaya koyarız" şeklinde konuştu.

(SÖ-BÖ-AC-NÇ-S)