Bakan Güllüce'den Başkan'a Çevre Övgüsü

Bakan Güllüce'den Başkan'a Çevre Övgüsü

Gölcük Belediyesi Kentsel Dönüşüm Protokolü imza töreninde Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Başkanı Karaosmanoğlu'nu övdü.

Bakan Güllüce'den Başkan'a Çevre Övgüsü

17 Ağustos 1999 depreminin merkez üssü olan Gölcük'te kentsel dönüşümün startı verildi. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin de katıldığı tören Kazıklı Kervansaray'da yapıldı.

Törene Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve çok sayıda vatandaş katıldı. Gölcük Çarşı Merkezi, Sanayi Çarşısı ve Deniz Evler bölgesinde yapılacak kentsel dönüşüm işbirliği protokolünde bir konuşma yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Büyükşehir Belediyesi'nin çevre hizmetleri dolayısıyla Başkan Karaosmanoğlu'nu tebrik etti. Bakan Güllüce, "Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu'nu hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Allah razı olsun. Teknolojinin, sanayinin ve üretimin olmadığı yerde çevreyi korumak kolaydır. Her tarafın sanayi olacak, çevreyi koruyorum diyeceksin, çevreci olurken çevre standartlarını sağlayacaksın. Bu yürek, bilek, gayret ve samimiyet ister. Başkanımızdan Allah razı olsun" dedi.

Kaynak: Bültenler