Bakan Güler, Ödülünü 4 Ay Sonra Alabildi

Bakan Güler, Ödülünü 4 Ay Sonra Alabildi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı M. Hilmi Güler, Ordu'da Haftalık Yayın Yapan Haberci Gazetesi'nin Bu Yıl 3.'sünü Düzenlediği "2006 Yılının En'leri" Anketinde Kazandığı 'Yılın Bakanı' Ödülünü Yoğun Programları Sebebiyle 4 Ay Sonra Alabildi.

Bakan Güler, Ödülünü 4 Ay Sonra Alabildi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı M. Hilmi Güler, Ordu'da haftalık yayın yapan Haberci Gazetesi'nin bu yıl 3.'sünü düzenlediği "2006 Yılının En'leri" anketinde kazandığı 'Yılın Bakanı' ödülünü yoğun programları sebebiyle 4 ay sonra alabildi.

Haberci Gazetesi'nin 3 yıldır sürdürdüğü ve büyük ilgi gören "Yılın En'leri" anketinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı M. Hilmi Güler, Ordulular tarafından büyük takdir gördü. Anketin ilk 2 yılında 'Yılın Milletvekili' ödülünü alan Bakan Güler, 2006 yılı anketinde ise 'Yılın Bakanı' seçildi. Yoğun programları ve yurt dışı seyahatleri sebebiyle gazetenin ödül törenine gelemeyen Bakan Güler, ödülünü 4 ay sonra alabildi.

Parti binasında Haberci Gazetesi sahibi Figen Çakmak'tan ödülünü alan Bakan Güler, "Doğalgaz ve petrol anlaşmaları sebebiyle son aylarda sürekli yurt dışına çıktım. Gelince ise Ankara programları oldukça yoğun oldu. Değerli hemşehrilerimin takdir ederek uygun gördüğü ödülü almaktan büyük onur ve mutluluk duyuyorum" dedi.

(MAK-SA-SN-SN-Y)

Kaynak: İHA