Bakan Faruk Çelik, yeğeninin nikah şahitliğini yaptı

Bakan Faruk Çelik, yeğeninin nikah şahitliğini yaptı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa'da yeğeni Fatih Çelik'in düğününde nikah şahitliği yaptı.

Bakan Faruk Çelik, yeğeninin nikah şahitliğini yaptı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa'da yeğeni Fatih Çelik'in düğününde nikah şahitliği yaptı.

Kültürpark Altınceylan Tesisleri'nde yapılan düğüne kalabalık bir topluluk katılırken, Bakan Çelik, düğüne gelen protokol üyeleri ve misafirlerle tek tek tokalaştı. Sevda ve Nevzat Öztürk'ün kızı Seda Öztürk ile Nuriye ve Osman Çelik'in oğlu Fatih Çelik'in düğününe katılan Bakan Çelik'in mutluluğu gözlerinden okundu.

Bakan Çelik, Vali Şahabettin Harput, Torun Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Şahin Subaşı'nın nikah şahitliğini yaptığı genç çiftin nikahını ise Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin kıydı.

Salona alkışlar arasında el ele giren çifte önce hayatları boyunca mutluluklar dileyen Başkan Keskin, yaşanabilecek bütün olumsuzluklara rağmen çiftlerin birbirlerine gülümseyerek bakmaları tavsiyesinde bulundu.

Başkan Keskin, daha sonra çiftinin nikahını kıydı. Başkan Keskin, ardından aile cüzdanını çifte vermesi için Bakan Faruk Çelik'e takdim etti.

Bakan Çelik ise, Öztürk ve Çelik ailelerinin anlamlı gecesinde gençleri ve kendilerini yalnız bırakmadıkları için herkese teşekkür etti. Yeğeni Fatih Çelik'in düğününde bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Bakan Çelik, Seda Öztürk'ün de artık kendi kızları olduğunun altını çizerek, aile cüzdanını genç çifte vermesi için Vali Şahabettin Harput'a verdi. Vali Harput ise Seda ve Fatih çiftine hayatları boyunca mutluluk diledikten sonra aile cüzdanını Seda Öztürk'e (Çelik) teslim etti.

Ardından gelin ve damat başta Bakan Çelik olmak üzere şahitlerin ellerini öperek tebrikleri kabul etti.

Daha sonra salona getirilen büyük bir pastayı kesen Seda ve Fatih çifti, birbirlerine pasta yedirip meyve suyu içirdikten sonra pistte dans ettiler. Ardından takı töreni yapıldı.

Bakan Faruk Çelik, çifte hediyelerini verdikten sonra düğünden ayrılırken, konuklar Karadeniz müzikleri ile geç saatlere kadar eğlendi.