Bakan Faruk Çelik, Nikah Şahidi Oldu

Bakan Faruk Çelik, Nikah Şahidi Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa'da AK Parti İstanbul Milletvekili Özlem Türköne'nin Kız Kardeşi Aslıhan Piltanoğlu'nun Nikah Törenine Katıldı ve Şahitlik Yaptı.

Bakan Faruk Çelik, Nikah Şahidi Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa'da AK Parti İstanbul Milletvekili Özlem Türköne'nin kız kardeşi Aslıhan Piltanoğlu'nun nikah törenine katıldı ve şahitlik yaptı.

Altınceylan Tesisleri'nde düzenlenen nikah töreninde, Temel ve Hacer Piltanoğlu'nun kızları Aslıhan Piltanoğlu ile Ahmet ve Nihal Öztüre çiftinin oğulları Ali Öztüre hayatını birleştirdi. Törende, Piltanoğlu'nun nikah şahitliğini Bakan Faruk Çelik ile Kırşehir Valisi Lütfullah Bilgin, damat Ali Öztüre'nin şahitliğini ise Bursa Valisi Nihat Canpolat ile AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Emin Tutan yaptı.

Evlilik cüzdanını gelin Aslıhan Öztüre'ye veren Bakan Çelik, ''Çok değerli bir kardeşimizi parlementer olarak kazandığımız için kendimi çok mutlu hissediyorum. Aslıhan'ın ablası çok nitelikli bir milletvekili olarak parlementoda hizmetine başlamıştır" dedi.

Nikah töreninde, "İstanbul nüfusundan bir kişiyi azalttığımız için kendimizi çok daha mutlu hissediyoruz'' diye espri yapan Çelik, daha sonra çifte mutluluklar diledi.

(RF-OK-Y)

Kaynak: İHA