Bakan Faruk Çelik Nikah Şahidi Oldu

Bakan Faruk Çelik Nikah Şahidi Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa İl Emniyet Müdürü Tahsin Demir'in Oğlunun Düğün Törenine Katılarak Nikah Şahitliği Yaptı.

Bakan Faruk Çelik Nikah Şahidi Oldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa İl Emniyet Müdürü Tahsin Demir'in oğlunun düğün törenine katılarak nikah şahitliği yaptı.

Küçük Sanayi Sitesi'ndeki İşletmeler Üstü Eğitim Merkezi Düğün Salonu'nda düzenlenen nikah törenine Bursa Milletvekilleri, Bursa Valisi Şahabettin Harput, sanayiciler, iş adamları, emniyet teşkilatı mensupları ve çok sayıda davetli katıldı. Bakan Faruk Çelik'in katıldığı nikah töreninde İl Emniyet Müdürü Tahsin Demir'in oğlu Oktay Cumhur Demir ve Memduh Doğanay'ın kızı Esra Doğanay hayatlarını birleştirdi. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin'in kıydığı nikahta, Demir'in şahitliğini Bakan Faruk Çelik ve Bursa Valisi Şahabettin Harput; gelinin şahitliğini ise Milletvekili Saffet Kaya ve Erol Kılıç yaptı. Nikahın ardından evlilik cüzdanını çifte veren Çelik, gençlere ömür boyu mutluluklar diledi. Düğün salonunda davetliler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Çelik, Emniyet Müdürü Tahsin Demir'i de tebrik etti.

Eski bakanlardan Cavit Çağlar da eşi ile birlikte düğün törenine katıldı. Çağlar, Bakan Faruk Çelik ile bir süre sohbet etti.

(OK-Y)