Bakan Faruk Çelik, Bursa Milletvekilleriyle Yemekte Biraraya Geldi

Bakan Faruk Çelik, Bursa Milletvekilleriyle Yemekte Biraraya Geldi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bakanlık Müsteşarı Şahabettin Harput'un Bursa Valiliği'ne Atanması Dolayısıyla Verdiği Akşam Yemeğinde, Bursa Milletvekilleri ile Biraraya Geldi.

Bakan Faruk Çelik, Bursa Milletvekilleriyle Yemekte Biraraya Geldi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bakanlık Müsteşarı Şahabettin Harput'un Bursa Valiliği'ne atanması dolayısıyla verdiği akşam yemeğinde, Bursa milletvekilleri ile biraraya geldi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Sabit Osman Avcı Eğitim Tesisleri'nde Bakanlık Müsteşarı Şahabettin Harput'un Bursa Valiliği'ne atanması dolayısıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik tarafından bir akşam yemeği tertiplendi. Yemekte bir araya gelen Bursa milletvekilleri, Şahabettin Harput'a yeni görevinde başarılar diledi. 23. Dönem Bursa Milletvekilleri ile bir araya gelerek Bursa'nın sorunlarına çözüm aramak istediklerini belirten Bakan Faruk Çelik, "Bursa milletvekillerimizle 23.

dönemde bir araya gelmeyi konuştuk. Bugün valimizin Bursa'ya atanması bizim için bir fırsat oldu ve Kurban Bayramı öncesinde bir araya geldik. Hem Bursa valimizle konuşmak hem de Bursa'nın sorunlarını çözüm aramak için buradayız" dedi.

Bakan Çelik'in organizasyonunda Bursa milletvekilleri ile bir arada bulunduklarını belirten Bursa Valisi Şahabettin Harput ise, düzenlenen yemekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu, Bursa'ya yönelik büyük işler yapmak için burada olduklarını söyledi.

Bursa Valisi ile tanışma şansı bulduklarını belirten Bursa milletvekilleri de, Bursa'nın sorunlarının çözülmesi için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini belirterek, "Bursa'nın çözülmesi gereken sorunları noktasında hep beraber herkesin elinden gelen katkıyı sağlaması noktasında bir görüş birliği var. Çünkü Bursa, Türkiye için önemli bir kenttir. Sorunların çözülmesi hepimizin ortak hedefidir. İnanıyorum ki bu parlamento döneminde hep beraber Bursa için güzel işler yapacağız" dediler.

(TB-OK-Y)

Kaynak: İHA