Bakan Eroğlu Fidan Dikti - Haberler
Haberi Paylaş

Bakan Eroğlu Fidan Dikti

Bakan Eroğlu Fidan Dikti
Temsilci - Haberler | Yerel

Diyarbakır'a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, DSİ 10. Bölge Müdürlüğü bahçesine fidan dikti.

Çeşitli temaslarda bulunmak ve Bakanlığına bağlı kurumların çalışmalarını yerinde incelemek amacıyla Diyarbakır'a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Profesör Doktor Veysel Eroğlu, DSİ 10. Bölge Müdürlüğü bahçesine Diyarbakır Valisi Aksoy ile birlikte fidan dikti ve orman köylülerine gelir getirici ağaç sertifikalarını dağıttı.

Düzenlenen törene Bakan Eroğlu ve Vali Aksoy'un yanısıra, Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, DSİ Genel Müdürü Ali Rıza Diniz, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Meteoroloji Genel Müdürü İsmail Güneş, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Nurettin Taş, Orman ve Su İşleri Bakanlığı üst düzey bürokratları, orman köylüleri ve Bakanlığa bağlı kurum temsilcileri katıldı.

Törende ilk olarak Bakan Eroğlu ve Vali Aksoy fidan dikti, daha sonra orman köylülerine yönelik hazırlanmış olan gelir getirici tür ağaçlarından oluşturulmuş tarım arazilerinin 49 yıllık işletme sertifikaları hak sahiplerine verildi.

Temsilci - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
Herikli:Sayin Bakan veysel Eroglu ic Anadolu cöllesiyor hic bir önleminiz ve emriniz valilere, muhtarlar yok. kizil irmak bosa akiyor kimse faydalanamiyor. ic Anadolu, da ormansiz toprak, bos arazi kalmamali. yigitler eserleriyle anilir bir eserde ic anadolu, da sizin olsun lütfen Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title