Bakan Eroğlu: Bizim Yaptıklarımıza Muhalefetin Hayalleri Bile Ulaşamaz

Bakan Eroğlu: Bizim Yaptıklarımıza Muhalefetin Hayalleri Bile Ulaşamaz

Çorum'dan karayoluyla Osmancık İlçesi'ne geçen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, içme suyu, sulama kanalı, baraj ve taşkın önleme tesisi gibi çeşitli açılış ve temel atma törenlerine katıldı.

Bakan Eroğlu: Bizim Yaptıklarımıza Muhalefetin Hayalleri Bile Ulaşamaz

Çorum'da AK Parti Gençlik Kolları Kongresi'ne katıldıktan sonra karayoluyla Osmancık İlçesi'ne geçen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, içme suyu, sulama kanalı, baraj ve taşkın önleme tesisi gibi çeşitli açılış ve temel atma törenlerine katıldı.

Çorum Valisi Nurullah Çakır, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, kaymakamlar, ilçe ve belde belediye başkanları, daire müdürleri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı Osmancık Spor Salonu'nda yapılan toplu açılış ve temel atma töreninde konuşan Bakan Eroğlu, Türkiye'de iyi şeyler olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Hükümetimiz devasa işler yapıyor. Dünyada başı dik bir Türkiye var. Artık Türkiye'de bidonlarla su taşıyan vatandaş kalmadı. DSİ Genel Müdürü olduğum zaman bana şunu söylediler; 'Verdiğiniz paralar şantiye masraflarını karşılamıyor' Ama şu anda müteahhide diyoruz ki 'Sen gece gündüz çalışacaksın, para sıkıntın yok' Gerçekten para sıkıntımız yok. Paramız çok. Neden? Çünkü biz tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemiyoruz. Sizden aldığımızı tekrar size harcıyoruz."

Bakan Eroğlu'nun konuşmasının ardından butona basılarak 6 tesisin temeli ve açılışı yapıldı. Törenin ardından Bakan Eroğlu, karayoluyla Ankara'ya gitti.

Kaynak: DHA