Bakan Çelik ve Bakan Eker, Şanlıurfaspor Atkısı Taktı

Bakan Çelik ve Bakan Eker, Şanlıurfaspor Atkısı Taktı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, TÜMSİAD'ın düzenlediği gecenin ardından Şanlıurfaspor'un yöneticileri, futbolcuları ve taraftarları ile bir araya geldi.

Bakan Çelik ve Bakan Eker, Şanlıurfaspor Atkısı Taktı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, TÜMSİAD'ın düzenlediği gecenin ardından Şanlıurfaspor'un yöneticileri, futbolcuları ve taraftarları ile bir araya geldi. Bakan Eker ve Bakan Çelik, Şanlıurfaspor atkısı taktı.

Şanlıurfaspor'a her fırsatta tam destek verdiğini belirten Bakan Çelik, "bir şehrin iyi tanıtım araçlarından birisi spor ve gençlik açısından da futboldur. Dolayısıyla Şanlıurfaspor'un önemi büyük. Bundan dolayı yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar olarak kenetlenmiş durumdayız. Taraftarımızın beklentilerini boşa çıkarmamız gerekiyor. Sizin bir hedefiniz var girdiğiniz sahada deplasmanda ve kendi evinizde 3 puan almaktır. Bunu engelleyecek bir şey varsa bizimle paylaşın. Bu takım şampiyonluğu hak ediyor"dedi.

Son olarak futbolculara espri yapan Bakan Çelik, geçtiğimiz hafta Ankaragücü ile oynanan maçta futbolcuların performansını beğenmediğini söyledi.

Kulüp Başkanı Fethi Şimşek ise, yaptığı konuşmada, başta Bakan Çelik olmak üzere Şanlıurfaspor'a destek veren herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanı Fethi Şimşek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'e Şanlıurfaspor'un atkı ve 63 numaralı formasını hediye etti. - ŞANLIURFA