Bakan Çağlayan'ın Konvoyundaki Kaza

Bakan Çağlayan'ın Konvoyundaki Kaza

Konya'da Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan'ın Programını Takip Eden Basın Aracının Karıştığı Trafik Kazasında 4 Kişi Yaralandı.

Bakan Çağlayan'ın Konvoyundaki Kaza

Konya'da Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan'ın programını takip eden basın aracının karıştığı trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan'ın Konya'daki gezi ve incelemelerini takip eden KonTV haber ekibini taşıyan 42 NB 221 plakalı otomobil, Selçuklu ilçesi Belh Kavşağı'nda aniden önüne çıktığı iddia edilen Mehmet Ali Ç.'nin kullandığı 42 BB 965 plakalı otomobille çarpıştı. KonTV'ye ait otomobil, yoldan çıkarak orta refüjdeki ağaca çarptı. Kazada her iki sürücünün yanı sıra KonTV Kameramanı Mustafa Dörtyol ile Anadolu Ajansı Muhabiri Rıfat Yerlikaya yaralandı. Yaralılar, Konya Numune Hastanesi'ne

kaldırılarak tedavi altına alındı. Kazanın Bakan Çağlayan'ın Konya Ticaret Borsası'ndan Ticaret Odası'na gidişi sırasında meydana geldiği ifade edildi.

Konya Ticaret Odası'nda katıldığı toplantının ardından Bakan Çağlayan, yaralıları hastanede ziyaret etti. Yaralıların sağlık durumu hakkında bilgi alan Çağlayan, geçmiş olsun dileğinde bulunarak Konya'dan ayrıldı. Sağlık durumları iyi olan yaralılar, bir müddet sonra taburcu edildi.

(İP-OK-Y)