Bakan Aydın: Türkiye'nin geleceği aydınlık

Bakan Aydın: Türkiye'nin geleceği aydınlık

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde düzenlenen 13. Bakır ve Mermer Festivali'nin açılış törenine katılarak, bir dizi açılışlar yapan Bakan Mehmet Aydın,Türkiye'nin geleceğinin aydınlık olduğunu belirtti.

Bakan Aydın: Türkiye'nin geleceği aydınlık

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde düzenlenen 13. Bakır ve Mermer Festivali'nin açılış törenine katılarak, bir dizi açılışlar yapan Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Türkiye'nin geleceğinin aydınlık olduğunu belirterek, "Allah bizi nazardan saklasın hainlerin katillerin canilerin zulmünden ve bu ülkeye yaptıkları kötülüklerden saklasın." dedi.

Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde, Belediye meydanında 13. Bakır ve Mermer Festivali başladı. Festivalin açılış törenine Devlet Bakanı Mehmet Aydın, Muğla Valisi Temel Koçaklar, AK Parti İl Başkanı Gültekin Akça, AK Parti Muğla Milletvekili Adayları Prof. Dr. Yüksel Özden, Dr. Mehmet Nil Hıdır, Avukat Tülin Suna Şahin, Avukat Bülent Demir, Daire Amirleri, Kavaklıdere Kaymakamı Fahri Meral, Kavaklıdere Belediye Başkanı Nuray Bozyer ve çok sayıda vatandaş topluluğu katıldı.