Bakan Avcı Stadyumdaki İftar Yemeğine Katıldı

Bakan Avcı Stadyumdaki İftar Yemeğine Katıldı

ESKİŞEHİR'de Sivrihisar Belediyesi tarafından eski Atatürk Stadyumu'nda düzenlenen iftar yemeğine Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı katıldı.

Bakan Avcı Stadyumdaki İftar Yemeğine Katıldı

ESKİŞEHİR'de Sivrihisar Belediyesi tarafından eski Atatürk Stadyumu'nda düzenlenen iftar yemeğine Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı katıldı. Yağmur nedeniyle yemek ikramı çim saha yerine kapalı tribünde yapıldı.

Sivrihisar Belediyesi tarafından eski Atatürk Stadyumu'nda iftar yemeği verildi. Yemeğe Bakan Nabi Avcı, Eskişehir Valisi Azmi Çelik, Sivrihisar Belediye Başkanı Ak Parti'li Hamid Yüzügüllü ile çok sayıda kişi katıldı. İftar yemeği için çim saha içerisine masalar kuruldu. Ancak yağan yağmur nedeniyle davetliler kapalı tribüne alındı ve burada yemek ikramında bulunuldu. Bakan Avcı da Vali Azmi Çelik ile birlikte tribünde yemek yedi.

İftar yemeğinin ardından bakan Nabi Avcı yaptığı konuşmada Babalar Günü'nü kutladı. Avcı şöyle dedi:

"Bugün Babalar Günü. Dolayısıyla ben de Sivrihisarlı hemşerilerimin şahsında bütün babaların, büyük babaların babalar gününü tebrik ediyorum. Ahrete göçmüş babalarımızı, büyük babalarımızı, dedelerimizi, ecdadımızı rahmetle yad ediyorum. Bu güzel iftar daveti için de başta belediye başkanımız Hamid Yüzügüllü olmak üzere sizlere çok teşekkür ediyorum. Hamid bey projeci bir belediye başkanı. Her zaman A planı, B planı var. Böyle olursa şöyle yaparım, olmazsa böyle yaparım hazırlıklarıyla tanıdığımız bir belediye başkanı. Bugün de o pratikliğini gösterdi ve yağmur karşında hemen çözümünü üretti, yine bizi bir araya getirdi buluşturdu. Ramazan ayının ve bu iftarların birliğimizi, dirliğimizi, kardeşliğimizi pekiştirmesini yüce Mevlamızdan niyaz ediyorum."

Konuşmaların ardından Eskişehir Sivrihisarlılar Derneği Başkanı İsmail Arslan, Bakan Nabi Avcı'ya Babalar Günü nedeniyle çiçek verdi. - Eskişehir

Kaynak: DHA