BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Bahçeşehir Üniversitesi Haberleri

Bahçeşehir Üniversitesi haber, Bahçeşehir Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahçeşehir Üniversitesi - 05.01.2021
Son dakika haberleri | BEŞİKTAŞ'TA YILBAŞINDA UYUŞTURUCU KULLANAN ÜNİVERSİTELİ HAYATINI KAYBETTİ
Beşiktaş'ta yılbaşı akşamı arkadaşları ile parti yapan Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü son sınıf öğrencisi Deniz Büçkün (23), arkadaşının verdiği uyuşturucu hapı alkol ile kullanınca fenalaşarak hayatını kaybetti.
Bahçeşehir Üniversitesi - 26.12.2020
Türkiye inovasyonu konuştu
Ersoy ise, "Kilit kelime ihracat. Peki, ben nasıl yapacağım da bugüne kadar yapamadığımı yapabilir hale geleceğim. İnovasyon. Çok net. İnovasyonu peki neyle besleyeceğim? Teknolojiyle. Dolayısıyla önümüzdeki yıllardaki korona bir yığın kötülüğün yanında bir yığın güzellik de getirdi. Teyzem ZOOM yapmaya başlamıştı. Ben bunu hayat boyu yaptıramazdım" diye konuştu. Pandemi sürecini fırsat olarak değerlendirerek, inovasyon yapmaya çalıştıklarına dikkat çeken Karabat, "İnovasyon kavramında, bizim öngördüğümüz şey değişim. TÜBİTAK BİLGEM olarak biz daha çok kamu ve savunma sanayisi sektörlerine hizmet veriyoruz. Pandemi dünyaya mart ayında bomba gibi düştü. Aslında bu bir fırsat, iş yapış tarzlarımızı değiştiriyoruz." şeklinde konuştu. Kulabaş ise şunları söyledi: "Endüstri 4.0'la birlikte şirketlerin birbirleriyle entegre şekilde çalışabildiği bir düzene doğru gidiyoruz. Güzel olan nokta o ki artık herkes daha dijitalleşmiş durumda. Dijital liderlerin yönettiği şirketlerde, ihracat sürecinin de çok daha güçlü ve etkili olacağına inanıyorum." EĞİTİM SÜREÇLERİNDE İNOVASYONUN YERİ KONUŞULDU Dünya ve Türkiye'deki yeni gelişen eğitim modelleri, eğitim süreçlerinde inovasyonun yeri ve pandeminin eğitim süreçlerinde oluşturduğu dönüşümler Eğitim Paneli'nde konuştu. Panelde Next Akademi Kurucusu Levent Erden, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof.
Bahçeşehir Üniversitesi - 25.12.2020
Hizmet sektörünün ihracat şampiyonları açıklandı
18 kategoride ilk üçe giren 54 firmanın kategorileri ve isimleri şöyle: Bakım ve Onarım Hizmetleri: Türk Hava Yolları Teknik AŞ, MRO Teknik Servis Sanayi ve Ticaret AŞ, TDT Havacılık Bakım ve Ticaret Anonim Şirketi Danışmanlık, Müşavirlik ve Destek Hizmetleri: Destek Patent Anonim Şirketi, Ercan Yiğit Özgün, Boss Yönetişim Hizmetleri AŞ Eğitim hizmetleri: Piri Reis Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi ???????Filmcilik, Eğlence ve Diğer Kültür Hizmetleri: Ay Sanat Prodüksiyon ve Yapım AŞ, Turkuvaz Aktif Televizyon Prodüksiyon AŞ, Med Yapım Televizyon ve Filmcilik AŞ Finans, Sigorta ve Diğer Mali Hizmetler: Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Türkiye Halk Bankası AŞ, Oti Holding AŞ Gastronomi Hizmetleri: Simit Sarayı Yatırım ve Ticaret AŞ, BTA Havalimanları Yiyecek ve İçecek Hizmetleri AŞ, Büyük Şefler Gıda AŞ İnşaat, Taahhüt ve Müteahhitlik Hizmetleri: Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi AŞ, Yenigün İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ Liman İşletmeciliği Hizmetleri: TAV Havalimanları Holding AŞ, Asyaport Liman AŞ, Kumport Liman Hizmetlerı ve Lojistik Sanayi AŞ Mimari, Mühendislik, Bilimsel ve Diğer Teknik Hizmetler: Ford Otomotıv San.
Bahçeşehir Üniversitesi - 17.12.2020
İTÜ'nün İşletme Mühendisliği Takımı, ABD'deki yarışmada birinci oldu
Yıldırım, yarışmaya 3 ay salgın nedeniyle bir araya gelmeden hazırlandıklarını anlatarak, şöyle devam etti: "Öğrencilerimiz zor şartlar altında bir araya gelmeden iyi hazırlandı. Daha sonra öğrencilerimiz yarışmaya online olarak katıldılar. Yarışmada İTÜ'den öğrencilerimiz Hüseyin Umutcan Ay, Ayşe Nisa Akgün ve Nur Hilal Gürgöze ile Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Mühendisliği'nden Esra Okumuş mühendislik yönetimiyle ilgili vaka analizi sunumu yaptı.
Bahçeşehir Üniversitesi - 10.12.2020
Son dakika haberi | BIST100 yüzde 0.23 yükseldi, dolar 7.87 lirada
Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi'nin (Betam), hesaplamalarına göre, işsizlik oranındaki toplumsal cinsiyet farkı, Eylül döneminde "0.
Bahçeşehir Üniversitesi - 06.12.2020
Eğitimci-yazar Turgay Polat, Edirne'de velilere geleceğin mesleklerini anlattı
Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Danışmanı olan Polat, sanal konferans yöntemiyle Edirne Bahçeşehir Koleji velileriyle buluştu.
Bahçeşehir Üniversitesi - 27.11.2020
"Dijital Benim İşim" projesinde 140 eğitici görev yapacak
18 yaş üstü kadınların dijital becerilerinin artırılmasının amaçlandığı projede eğitici eğitimleri tamamlandı. Online olarak düzenlenen "Dijital Benim İşim Yöneticiler ve Eğitmenler Özel Oturumu"na 12 ilden 140 eğitici ve 92 Halk Eğitimi Merkezi yöneticisi katıldı. Bahçeşehir Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından verilen eğitimlerde katılımcılara projenin eğitim içeriği, kursiyerlere konuları nasıl aktarabilecekleri ve projenin sosyal etki mekanizması hakkında kapsamlı bilgi sunuldu.
Bahçeşehir Üniversitesi - 11.11.2020
Son dakika haber... Sailing Cup için geri sayım başladı
Bahçeşehir Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul'un kalbinde yer alan kampüsü ile birbirinden önemli birçok etkinliğe imza atan üniversite, "BAU Bosphorus Sailing Cup"a 8'inci kez ev sahipliği yapıyor.
Bahçeşehir Üniversitesi - 10.11.2020
Huawei, Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması'nda sektöründe lider seçildi
Ürünlerini satın alan kullanıcıların, sadece alırken değil kullanım döneminde de Huawei'nin desteğini hissettiklerini belirten Wang, şunları kaydetti: "Bizler de günden güne artan dijital ve fiziksel servislerimizle tüketicilerimize en iyi deneyimi yaşatmayı önemli bir görev olarak görüyoruz. Bu çabalarımızın karşılığında sektöre liderlik eden bir marka olarak konumlanmak bizler açısından da memnuniyet verici. Bu tür ödülleri şirketimiz açısından daha iyisini yapmak üzere bir motivasyon olarak görüyoruz. Tüketicilerimize de bu deneyimi bu denli olumlu şekilde yansıttıkları için teşekkür ediyoruz." Turkcell Global Bilgi tarafından, Bahçeşehir Üniversitesi'nden Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bahçeşehir Üniversitesi Haberleri | Bahçeşehir Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 3 - Bahçeşehir Üniversitesi haberleri, son dakika bahçeşehir üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Skyroad ile Keşfet fotoğraf yarışması sonuçlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 15:14:49. #1.15#

title