BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Bahçeşehir Üniversitesi Haberleri

Bahçeşehir Üniversitesi haber, Bahçeşehir Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahçeşehir Üniversitesi - 25.02.2021
İKSV'den "Ekolojik Dönüşüm için Kültür ve Sanat" raporu
Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.
Bahçeşehir Üniversitesi - 18.02.2021
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Programda, Bakan Kasapoğlu, Koç Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Umran İnan, Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof.
Bahçeşehir Üniversitesi - 16.02.2021
GamersHub Türkiye'ye başvurular 19 Şubat'ta sona erecek
Türkiye'de özellikle "hyper casual" ve "casual" oyun kategorisinde yeni başarı hikayesi çıkarmak için ilk duyurusu Aralık 2020'nin sonunda gerçekleştirilen projeye kısa sürede güçlü destek geldi. Bahçeşehir Üniversitesi, AWS ve Codeo, GamersHub Türkiye'de güçlü bir şekilde yer alacağını duyurdu.
Bahçeşehir Üniversitesi - 12.02.2021
Sanayi üretim endeksi, 2020 yılını Kovid-19'un gölgesinde tarihi rekorla kapattı
"Türkiye'nin 2021 yılında yüzde 5 büyüyeceğini tahmin ediyorum" Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Pariterium Danışmanlık Kurucusu Dr.
Bahçeşehir Üniversitesi - 11.02.2021
Beşiktaş'ta durağa dalan şoföre müebbet ile 134 yıl hapis cezası
İDDİANAME İddianamede, özel halk otobüsü şoförü Necdet Karakuş'un 3 Kasım 2019'da Beşiktaş'taki otobüs durağı ve burada bekleyen yolculara çarparak bir kişinin ölümüne ve bir çok kişinin yaralanmasına neden olduğu belirtiliyordu. İddianamede, kazadan sonra otobüsten inen sanık Necdet Karakuş'un bazı şahısları elindeki bıçakla yaraladıktan sonra denize atladığı kaydediliyordu. Olay yerinin Sinanpaşa Mahallesi, Beşiktaş Caddesi, Bahçeşehir Üniversitesi otobüs durağı önü olduğu belirtilen iddianamede, otobüsün ön tekerinden itibaren 15,5 metre boyunca fren izi bulunduğu tespit edildiği anlatılıyordu.
Bahçeşehir Üniversitesi - 02.02.2021
Beşiktaş'ta durağa dalan şoföre müebbet ile 210 yıla kadar hapis istemi
İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi'nce tutuklu yargılanan sanık Necdet Karakuş hakkında duruşma savcısı, celse arasında esas hakkındaki görüşünü açıkladı. Mütalaada, olay günü sanık Necdet Karakuş'un kullanmakta olduğu 34 AJ 7572 plaka sayılı özel halk otobüsü rutin güzergah dışına çıkarak Bahçeşehir Üniversitesi İETT durağında beklemekte olan müştekiler ile maktüle kasten çarptığı ve sonrasında otobüsten elinde bulunan bıçakla inerek müşteki Ali Kaplan'a ve çevredeki kişilere bıçağı savurduğu hatırlatıldı.
Bahçeşehir Üniversitesi - 02.02.2021
Beyin tümörlü hastaların Kovid-19'a karşı aşılanması kemoterapi tedavilerine göre ayarlanmalı
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Türker Kılıç, beyin damar hastalarının, Kovid-19'la mücadele kapsamında aşılanabileceğini ama bazılarının kontrol altında aşılanması gerektiğini belirterek, "Yani ilaçları aşıya göre ayarlanmalı.
Bahçeşehir Üniversitesi - 29.01.2021
sahibinden.com "Konut Piyasası Görünümü" raporunun ilkini yayımladı
sahibinden.com ve Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi (BETAM) iş birliği ile hazırlanan "Konut Piyasası Görünümü" raporunun ilkinde, konut piyasasının canlanmasında düşük faizli konut kredilerinin önemli rolüne işaret ediliyor.
Bahçeşehir Üniversitesi - 20.01.2021
BEŞİKTAŞ'TA DURAĞA DALAN OTOBÜS ŞOFÖRÜNDE AKIL HASTALIĞI SAPTANMADI
OTOBÜSÜ KASTEN İNSANLARIN ÜZERİNE SÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEMİŞTİ İddianamede, özel halk otobüsü şoförü Necdet Karakuş'un 3 Kasım 2019'da Beşiktaş'taki otobüs durağı ve burada bekleyen yolculara çarparak bir kişinin ölümüne ve bir çok kişinin yaralanmasına neden olduğu belirtildi. İddianamede, kazadan sonra otobüsten inen sanık Necdet Karakuş'un bazı şahısları elindeki bıçakla yaraladıktan sonra denize atladığı kaydedildi. Olay yerinin Sinanpaşa Mahallesi, Beşiktaş Caddesi, Bahçeşehir Üniversitesi otobüs durağı önü olduğu belirtilen iddianamede, otobüsün ön tekerinden itibaren 15,5 metre boyunca fren izi bulunduğu tespit edildiği anlatıldı.
Bahçeşehir Üniversitesi - 12.01.2021
Merkez bankalarının dijital para girişimlerinin hız kazanması bekleniyor
Bahçeşehir Üniversitesi Blockchain Araştırma Uygulama Merkezi Direktörü Doktor Öğretim Üyesi Erdamar, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) dijital para projesiyle ilgili "Kağıt paralar ve kredi kartları hayatımızda olmaya devam etse de, başta onları tamamlayıcı, zamanla onların...
Bahçeşehir Üniversitesi - 08.01.2021
ODD Satış ve İletişim Ödülleri sahiplerini buldu
Jüri üyeleri Fügen Toksü, Lider İletişimi ve Paydaş İlişkileri Yönetimi Stratejik Danışmanı, T & C Halkla İlişkiler Yöneticisi, TOBB Medya ve İletişim Meclisi Başkan Yardımcısı, SEDEFED Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Suat Gezgin, Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Avrupa Çalışmaları Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İbrahim Kırcova, Yıldız Teknik Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Melda Cinman (Şimşek), Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Cüneyt Evirgen, Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi Direktörü Dr. Şafak Şahin, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı, Kreatif Endüstriler Merkezi Direktörü İsmail Hakkı Polat, Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi Ahmet Akın, Marka ve İletişim Danışmanı Emine Pura, Tribal Sahada Pazarlama, Ajans Başkanı ve Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği IV.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bahçeşehir Üniversitesi Haberleri | Bahçeşehir Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Bahçeşehir Üniversitesi haberleri, son dakika bahçeşehir üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Faik Öztrak kimdir, nereli? CHP sözcüsü Faik Öztrak hayatı ve biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 06:16:10. #1.14#

title