BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Bahçeşehir Üniversitesi Haberleri

Bahçeşehir Üniversitesi haber, Bahçeşehir Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahçeşehir Üniversitesi - 01.01.2020
Yargıda seri muhakeme ve basit yargılama dönemi başladı
Seri ve basit yargılama eğitimleri de devam ediyor Adalet Bakanlığı, 1 Ocak 2020'de başlayan yeni usullerle ilgili hakim ve savcılara yönelik de eğitim programları düzenledi. Bu kapsamda İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bahri Öztürk, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Bahçeşehir Üniversitesi - 25.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr.
Bahçeşehir Üniversitesi - 25.12.2019
ERGENLİĞİN KÖTÜ SÜRPRİZİ SKOLYOZDA EZBER BOZAN ARAŞTIRMA
Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr.
Bahçeşehir Üniversitesi - 24.12.2019
21 Aralık Cumartesi "İllüstratörler Platformu Birinci Karma Sergisi"
İllüstratörler Platformu'nun kurucu başkanı Nurgül Şenefe ile Maltepe niversitesi GSF Çizgi Film ve Animasyon Bölüm Başkan Yardımcısı Devrim Dinç İlkan'ın küratörlüğünde gerçekleşen sergiye katılımcılar arasında Maltepe Üniversitesi GSF Dekanı Prof. Dr. Selahattin Yıldız, Bahçeşehir Üniversitesi Dekan Yardımcısı-Kreatif Endüstriler Araştırma ve Uygulama Merkezi Başkanı Dr.
Bahçeşehir Üniversitesi - 19.12.2019
TEB, finans alanındaki yenilikçi fikirleri "Akıl Fikir Yarışması" ile ödüllendirecek
Jürinin farklı sektörlerin önde gelen isimlerinden oluştuğu yarışmada, katılımcılara finansal ödüllerin yanı sıra TEB'de kariyer fırsatları, Roland-Garros seyahati ve TEB Girişim Evi'ne katılım önceliği sunuluyor. Ayrıca en inovatif üç proje sahibi Bahçeşehir Üniversitesi tarafından MBA bursu ile ödüllendiriliyor.
Bahçeşehir Üniversitesi - 17.12.2019
"Türkiye'ye ve Dünyaya Değer Katanlar Ödülleri" dağıtıldı
Turcomoney yazarları ve bu isimlere eklenen Türkiye'nin saygın isimlerinden oluşturulan Turcomoney Jürisi şu isimleri ödüle değer buldu: Güriş Holding, Ford Otosan, Vestel, Petrol Ofisi Ceo'su Selim Şiper, LC Waikiki, Türkiye Finans, KOSGEB Başkanı Prof. Dr.Cevahir Uzkurt, MÜSİAD, İtalyan Ticaret ve Sanayi Odası Derneği, Türk-Ukrayna İşadamları Derneği (TUİD), Göbeklitepe Projesi, Türkiye İsrafı Önleme Vakfı, Ahbap Platformu / Genel Başkan Haluk Levent, Pınar Ayhan / Sanatçı, Prof. Dr. Türker Kılıç / Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı, Prof.
Bahçeşehir Üniversitesi - 16.12.2019
BM Genel Sekreter Yardımcısı: Umudum bütün ülkelerin Türkiye gibi davranması yönünde
  Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), özellikle son yarım yüzyılda dünyanın ve Türkiye'nin sosyolojik, psikolojik, siyasal ve iktisadi disiplinler tarafından şekillenen göç gerçeğine yönelik bir toplantı düzenledi.
Bahçeşehir Üniversitesi - 16.12.2019
"2050 yılında 6,5 milyar insan şehirlerde yaşayacak"
  Bahçeşehir Koleji her yıl düzenlediği Genç Diplomatlar Konferansı'nın 6'ncısını bu yıl Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri'nden olan "yükselen şehirler" temasıyla gerçekleştirdi. Bahçeşehir Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen konferansa kolejin tüm kampüslerinden yaklaşık 120 öğrenci katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bahçeşehir Üniversitesi Haberleri | Bahçeşehir Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 10 - Bahçeşehir Üniversitesi haberleri, son dakika bahçeşehir üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Öğretmen Kariyer Fuarı İstanbul'da başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 09:26:08. #1.16#

title