Bahçeşehir Koleji Van'da Okul Açıyor

Bahçeşehir Koleji Van'da Okul Açıyor

Bahçeşehir Kolejleri Genel Koordinatör Yardımcısı Nazmi Kitiş, Eşitliğini Oluşturarak, Eğitim Kalitesini Yükseltmek Amacıyla Anadolu'ya Açıldıklarını Söyledi.

Bahçeşehir Koleji Van'da Okul Açıyor

Bahçeşehir Kolejleri Genel Koordinatör Yardımcısı Nazmi Kitiş, eşitliğini oluşturarak, eğitim kalitesini yükseltmek amacıyla Anadolu'ya açıldıklarını söyledi.

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) toplantı salonunda düzenlenen tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan Bahçeşehir Van Koleji ortak kurucularından Fırat Atlıhan, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Vakfı Özel İlköğretim Okulu'nun 2007-2008 eğitim öğretim yılında Bahçeşehir Koleji olarak hizmet vereceğini belirtti. Eğitim alanında kalitesi tartışılmayan bir koleji Van'a getirmenin mutluluğunu yaşayan Atlıhan, desteklerini esirgemediklerini belirtiği Bahçeşehir koleji yetkililerine teşekkür etti.

Bahçeşehir Kolejleri'nin tanıtıldığı CD'lerinin izlenmesinin ardından bir konuşan yapan Bahçeşehir Kolejleri Genel Koordinatör Yardımcısı Nazmi Kitiş, eğitim kalitesini yükseltmek için Anadolu'ya açılma kararı aldıklarını söyledi. Bahçeşehir Kolejleri'nin her yerde verdiği kaliteli eğitimi Van'da da verileceğini ifade eden Kitiş, kişiye özgü öğretim modeli başta olmak her türlü eğitimin diğer şubelerde olduğu gibi burada da verileceğini anlattı. Kitiş, "Eğitim kalitesini yükseltmek adına Türkiye'nin her yerinde genel merkezimizde denetleme, kontrol etme ve öğretmen seçimi gibi konular takip ediliyor. Amacımız Türkiye'yi kucaklayan bir kuşak yetiştirmektir"dedi.

(SER-ŞA-Y)

14.06.2007 20:35 TSİ

Kaynak: İHA