Bahçesaray Haberleri

Bahçesaray haber, Bahçesaray son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahçesaray - 21.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Genel ve Detay görüntü Haber: Kadir ÖZEN- Kamera: Ahmet Turhan ALTAY / İZMİR, ================================= Çığ şehitleri için mevlit okutuldu VAN'ın Çatak Kaymakamlığı ile İlçe Belediyesi tarafından, Van-Bahçesaray Karayolu'nda meydana gelen çığ faciasında hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu.
Bahçesaray - 19.02.2020
Van Valisi Bilmez, çığ bölgesini havadan inceledi
VAN ve çevresinde etkili olan yoğun kar yağışı ve çığ tehlikeleri nedeniyle Bahçesaray ilçesi Karabet Geçidi'ndeki çığ bölgesinde arama kurtarma çalışmaları yapılamazken, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, teknik heyetle birlikte 41 kişinin hayatını kaybettiği ve 1 kişinin de halen çığ...
Bahçesaray - 19.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ---------------- -50 şüphelinin emniyetten çıkarılmasından görüntüler Haber-Kamera:  Cem Mete OKUR/YALOVA, ============================== Van Valisi Bilmez, çığ bölgesini havadan inceledi VAN ve çevresinde etkili olan yoğun kar yağışı ve çığ tehlikeleri nedeniyle Bahçesaray ilçesi Karabet Geçidi'ndeki çığ bölgesinde arama kurtarma çalışmaları yapılamazken, Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, teknik heyetle birlikte 41 kişinin hayatını kaybettiği ve 1 kişinin de halen çığ altında bulunduğu bölgede havadan incelemelerde bulundu.
Bahçesaray - 19.02.2020
Van Valisi Bilmez çığ bölgesinde helikopterle incelemede bulundu Açıklaması
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez başkanlığındaki teknik heyet, 4-5 Şubat'ta Van-Bahçesaray kara yoluna düşen çığ nedeniyle 41 kişinin hayatını kaybettiği bölgede, helikopterle incelemede bulundu.
Bahçesaray - 17.02.2020
Van ve Bitlis'te kar nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı
Van-Bahçesaray kara yolunun çığdan dolayı kapalı olması nedeniyle ilçeye ulaşımın sağlandığı Bitlis'in Hizan-Bahçesaray yolunun 18.
Bahçesaray - 17.02.2020
Bahçesaray-Hizan ve Gürpınar-Başkale yolu ulaşıma kapatıldı
Van'ın Gürpınar-Başkale ile Hizan-Bahçesaray yolları ulaşıma kapatıldı.
Bahçesaray - 17.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Polis araçlarının adliyeye gelmesi -Şüphelilerin adliyeye sokulması -Adliyeden detay Haber-Kamera: Gürkay GÜNDOĞAN/ZONGULDAK, =================================== Çatıdaki kar yığınları çığ gibi düştü   VAN'ın Bahçesaray ilçesinde tek katlı işyerlerinin çatısında biriken kar yığınları, çığ gibi düştü.
Bahçesaray - 17.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
ÇIĞ BÖLGESİNDE ÇALIŞMA YAPILMIYOR Van-Bahçesaray karayoluna 5 Şubat günü düşen çığ faciasında, kar altında kaldığı belirtilen itfaiye personeli için arama- kurtarma çalışmalarının yapılıp yapılamayacağının belirlenmesi amacıyla önceki gün bölgeye 17 kişiden oluşan teknik heyet gönderildi.
Bahçesaray - 16.02.2020
VAN-212 yerleşim biriminin yolu kapalı olan Van'da, İranlıların kar eğlencesi
ÇIĞ BÖLGESİNDE ÇALIŞMA YAPILMIYOR Van-Bahçesaray karayoluna 5 Şubat günü düşen çığ faciasında, kar altında kaldığı belirtilen itfaiye personeli için arama- kurtarma çalışmalarının yapılıp yapılamayacağının belirlenmesi amacıyla dün bölgeye 17 kişiden oluşan teknik heyet gönderildi.
Bahçesaray - 16.02.2020
Van'da 211 yerleşim yeri yolu ulaşıma kapalı
Van'da etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi. Kar yağışı ve tipi nedeniyle Bahçesaray'da 74, Başkale'de 16, Çatak'ta 102, Gevaş'ta 1, Gürpınar'da 16 ve Tuşba ilçesinde ise 2 olmak üzere toplam 211 yerleşim yerinin yolu ulaşıma kapandı.
Bahçesaray - 15.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- -Adliye tabela -Adliye önünde önlem alan polisler -Polis aracının gelmesi -Polisin elindeki cinayet aleti tüfek -Şüphelilerin araçtan indirilmesi -Şüphelilerin adliyeye girişleri -Detaylar Haber-Kamera: Ruhan YALÇIN/TEKİRDAĞ, ================================== Teknik ekipten çığ bölgesinde inceleme VAN'ın Bahçesaray ilçesinde, 4 ve 5 Şubat'ta düşen ve 41 kişinin ölümüne neden olan çığ felaketinin yaşandığı bölgeye gönderilen 17 kişilik teknik ekip, çalışmalarını tamamladı.
Bahçesaray - 15.02.2020
Teknik ekipten çığ bölgesinde inceleme
VAN'ın Bahçesaray ilçesinde, 4 ve 5 Şubat'ta düşen ve 41 kişinin ölümüne neden olan çığ felaketinin yaşandığı bölgeye gönderilen 17 kişilik teknik ekip, çalışmalarını tamamladı.
Bahçesaray - 15.02.2020
Van Valiliğinden "çığ" ve "düzensiz göçmen" açıklaması
Van-Bahçesaray kara yolunda 4-5 Şubat tarihlerinde çığ felaketinin yaşandığı bölgeye teknik ekiplerin ulaştığı ancak elverişsiz hava şartları nedeniyle çalışmalara ara verildiği bildirildi.
Bahçesaray - 15.02.2020
Van'da çığ felaketinin yaşandığı bölgede çalışmalara ara verildi
Van-Bahçesaray karayolunda 4-5 Şubat 2020 tarihlerinde meydana gelen ve 41 kişinin hayatını kaybettiği çığ felaketlerinin andından kar yığınları altında olduğu değerlendirilen itfaiye eri için arama kurtarma çalışmalarına ara verildi.
Bahçesaray - 15.02.2020
Kalp krizi geçiren vatandaşın imdadına polis helikopteri yetişti
Emniyet Genel Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "49 yaşındaki kalp krizi geçiren ve hayati tehlikesi bulunan vatandaşımız, yolların kardan kapalı olması nedeniyle Van Bahçesaray ilçesinden alınarak, il merkezi 112 ekiplerine intikali güvenli bir şekilde sağlanmıştır" denildi.
Bahçesaray - 15.02.2020
Van Valiliğinden "çığ" ve "düzensiz göçmen" açıklaması
Van Valiliği, Çaldıran ilçesinde "Düzensiz göçmenlerin donarak yaşamını yitirdiği" ihbarının yapıldığı yer ile Van-Bahçesaray kara yolundaki çığ bölgesinde hava şartlarının uygun olması durumunda arama çalışmalarına başlanacağını duyurdu.
Bahçesaray - 15.02.2020
Teknik ekip çığ bölgesine ulaştı
Van-Bahçesaray kara yolunda meydana gelen ve 41 kişinin hayatını kaybettiği çığ bölgesine teknik ekip ulaştı.
Bahçesaray - 14.02.2020
VAN Bahçesaray'da yol açma çalışmaları başladı
Bahçesaray'da yol açma çalışmaları başladıVAN'ın Bahçesaray ilçesinde 4 ve 5 Şubat günleri düşen, 41 kişinin ölümüne neden olan çığ felaketinin yaşandığı bölgeye ulaşımın sağlanması için yol açma çalışmalarına başlandı.
Bahçesaray - 14.02.2020
Van Valiliğinden 'çığ ve düzensiz göçmen' açıklaması
Van Valiliğinden yapılan açıklamada, Van-Bahçesaray kara yolunda 4-5 Şubat tarihinde çığ düşen bölgeye ulaşmak için sabah saatlerinde yol açma çalışmalarına başlandığı belirtilerek, "Önceki gün açılan 3 kilometrelik yol kar yağışı ve tipi yüzünden kapanınca, ekipler Yukarı Narlıca bölgesine kadar olan bölgeyi yeniden açtı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bahçesaray Haberleri | Bahçesaray Haber - Haberler - Sayfa 8 - Bahçesaray haberleri, son dakika bahçesaray haber ve gelişmeleri burada. Yolu çığdan kapanan Bahçesaray'daki 5 hastanın imdadına jandarma yetişti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.6.2021 19:07:03. #1.14#

title