Bahçesaray Haberleri

Bahçesaray haber, Bahçesaray son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahçesaray - 11.02.2020
Van Valisi Bilmez, çığ bölgesinde incelemelerde bulundu
Bilmez, gazetecilere yaptığı açıklamada, Van-Bahçesaray kara yolundaki elim çığ hadiselerinden sonra Çatak yolunda da farklı noktalara çığların düştüğünü söyledi.
Bahçesaray - 11.02.2020
Kubat Ve Tolga Sağ Günay sahnesinde buluştu
Birlikte "Yemen Türküsü"nü seslendiren ikili daha sonra Van Bahçesaray'da yaşanan çığ felaketinde ve Elazığ depreminde hayatlarını kaybedenleri hatırlatarak "Millet olarak acı günler yaşıyoruz.
Bahçesaray - 11.02.2020
Van'da, arama çalışmaları için teknik ekip değerlendirmesi bekleniyor
VAN'ın İran sınırındaki Çaldıran ilçesinde, donarak, öldüğü bildirilen 13 kaçak göçmen ile Bahçesaray ilçesindeki çığ felaketinde kar altında kalan itfaiyeci için teknik ekiplerin bölgelere sevk edildiği belirtildi.
Bahçesaray - 11.02.2020
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Bahçeli, Elazığ ve Malatya'da depremin enkazı kaldırılırken Van-Bahçesaray karayoluna çığ düştüğünü, düşen çığda 11 asker, 9 güvenlik korucusu, 2 itfaiye eri ve 19 vatandaş olmak üzere 41 kişinin şehit olduğunu, 84 kişinin de yaralandığını anımsattı.
Bahçesaray - 11.02.2020
Van Valiliğinden "düzensiz göçmen" ve "çığ" açıklaması Açıklaması
Van Valiliğince, Çaldıran ilçesinde "Düzensiz göçmenlerin donarak yaşamını yitirdiği" ihbarı ile Van'ın Bahçesaray ve Çatak ilçelerinde çığ düşen bölgelerdeki çalışmalarla ilgili açıklama yapıldı.
title