Bahçeli, Türkoğlu'nda Selamlama Konuşması Yaptı - Haberler
Haberi Paylaş

Bahçeli, Türkoğlu'nda Selamlama Konuşması Yaptı

Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Politika
Bahçeli, Türkoğlu'nda Selamlama Konuşması Yaptı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kahramanmaraş'ta programında olmamasına rağmen Türkoğlu'na geçerek partililere seslendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı, Devlet Bahçeli, Kahramanmaraş'ta programında olmamasına rağmen Türkoğlu ilçesine geçerek partililere seslendi.

Devlet Bahçeli, kendisini kilometrelerce araç konvoyu ile karşılayan seçmenlerini kıramayarak programında olmamasına rağmen Türkoğlu ilçesine geçerek burada bekleyen coşkulu kalabalığa selamlama konuşması yaptı. Alana girişinde iki tane kurban kesildi. Bahçeli'yi, akşam saatlerinde ilçede büyük bir kalabalık karşıladı.

Devlet Bahçeli, yaptığı konuşmada, "Ne kadar ayakkabı kutusu varsa hepsini yakacağız Allahın izniyle. Ne kadar Türkiye’yi soyup soğana çeviren varsa alayını yargıçların önüne çıkaracağız. Türkiye’yi Recep Tayyip Erdoğan'dan kurtaracağız." diye konuştu.

MHP lideri Bahçeli, Türkiye’de üç hilalli dönemin başlayacağını söyleyerek, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci ve Türkoğlu Belediye Başkan adayı Cafer Güçlü için vatandaşlardan destek istedi.

Bahçeli, Türkoğlu'nda Selamlama Konuşması Yaptı

Cİhlas Haber AjansıN - Son Dakika Haberleri
Haberi Kaydet
title