Bahçeli, Sergi Açılışına Katıldı

Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gelişi ve sergiyi gezmesi Bahçeli sergi açılışına katıldı MHP Genel Başkanı Bahçeli, MHP Kadın Kolları'nın düzenlediği fotoğraf sergisinde Genel Sekreter Büyükataman ile yumurta tokuşturdu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kadın Kolları Koordinatörlüğü'nce düzenlenen, "Türk Dünyası ve Kadın" konulu fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gelişi ve sergiyi gezmesi Bahçeli sergi açılışına katıldı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, MHP Kadın Kolları'nın düzenlediği fotoğraf sergisinde Genel Sekreter Büyükataman ile yumurta tokuşturdu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kadın Kolları Koordinatörlüğü'nce düzenlenen, "Türk Dünyası ve Kadın" konulu fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.

MHP Kadın Kolları Koordinatörlüğü tarafından Nevruz Bayramı dolayısıyla düzenlenen, "Türk Dünyası ve Kadın" konulu fotoğraf sergisi MHP Genel Merkezi Ziya Gökalp Sergi Salonu'nda açıldı.

Sergi açılışına MHP Genel Başkanı Bahçeli, MHP Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay, fotoğraf sanatçısı Aşkın Çakır, parti yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.

Sergilenen fotoğrafların sahibi Aşkın Çakır ile eserleri inceleyen ve partili kadınlarla sohbet eden Bahçeli, sanatçı Kaya Kuzucu'nun "Türk Dünyası Müzik Dinletisi"ni de ilgiyle izledi.

Devlet Bahçeli ayrıca, nevruz dolayısıyla Genel Sekreter İsmet Büyükataman ile yumurta tokuşturdu.

Bahçeli, Sergi Açılışına Katıldı
Bahçeli, Sergi Açılışına Katıldı
Bahçeli, Sergi Açılışına Katıldı

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title