Bahar Korcan Kanser Tedavisi Boyunca Kendisini İlgisiz Bırakan Cem Görk'ten Boşandı

Bahar Korcan Kanser Tedavisi Boyunca Kendisini İlgisiz Bırakan Cem Görk'ten Boşandı

Moda tasarımcısı Bahar Korcan, yumurtalık kanserine yakalandıktan sonra eşinden beklediği ilgiyi göremeyince 13 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi.

Moda tasarımcısı Bahar Korcan kansere yakalandıktan sonra 13 yıllık eşinin ilgisizliğiyle bir kez daha yıkıldı. Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre; Bahar Korcan ile Cem Görk'ün ayrılığının nedeni Korcan'ın kansere yakalandıktan sonra eşinin ilgisizliği. Bu zorlu süreçte tek başına savaşan ünlü modacı eşinden tek celsede boşandı.

"ÜÇ YIL TEK BAŞINA SAVAŞMIŞ"

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un, "Kanser Olunca Eşi Uzaklaşmış" başlıklı yazısı şöyle:

"Üç yıl önce kansere yakalanan Bahar Korçan ile bu süreçte kendisinin en büyük destekçilerinden biri sandığım Cem Bey'in tartıştığını bile hiç duymadığım için boşanmalarına çok şaşırmıştım. Ancak üzülerek öğrendim ki, işin aslı farklıymış. Maalesef Bahar Korçan da, kansere yakalandıktan sonra eşleri tarafından boşanan ya da yalnız bırakılan yüzde 65'lik kadın grubuna girmiş.

2005 yazında evlenen ve hep örnek gösterilen çiftin mutluluğu, maalesef üç yıl önce Bahar Korçan'a yumurtalık kanseri teşhisi konulunca sekteye uğramış. Bu üç yıllık süreçte Cem Görk, hiç eşinin yanında olmamış ve evlilikleri bu yüzden bitmiş.

"EĞİTİMLİ ERKEKLER KANSER HASTASI EŞLERİNİ BIRAKIYOR"

Onkoloji Derneği'nden bir arkadaşım; kansere yakalanan kadınların yüzde 65'inin ya boşadığını ya da yalnız bırakıldığını söyledi. Üstelik bunu yapan erkeklerin yüzde 90'ı şehirli ve eğitimli erkeklermiş. Maalesef Bahar Hanım da, bu yüzde 65'lik dilime girmiş. En çok ihtiyacı olduğu dönemde eşini yanında göremeyen Bahar Hanım, vefasız eşinden boşanmış.Hastalığıyla tek başına boğuşan Bahar Hanım'a sağlıklı bir ömür dilerken, Cem Görk'ü Allah'a havale ediyorum!"