BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU HABERLERİ

Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri

Bahadır Yenişehirlioğlu haber, Bahadır Yenişehirlioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahadır Yenişehirlioğlu: Karadeniz 2. Kitap Fuarı AçıldıBahadır Yenişehirlioğlu 23.2.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 23.2.2016
2. Karadeniz Kitap Fuarı" Samsun'da Açıldı
Çok sayıda yazar okurlarıyla buluşacak Fuara, imza günleri, okur ve yazar buluşmaları kapsamında, Emre Kongar, Canan Tan, Mustafa Armağan, Ömer Sevinçgül, Deniz Kavukçuoğlu, Sevil Atasoy, Murat Menteş, Ahmet Şimşirgil, Bahadır Yenişehirlioğlu, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk, Nazan Tacer, Feridun Andaç, Nedim Gürsel, Kahraman Tazeoğlu, Menderes Samancılar, Ayşe Tolga ve Murat Tavlı'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda yazarın katılacağı öğrenildi.
Bahadır Yenişehirlioğlu 22.2.2016
Samsun'da 2. "Karadeniz Kitap Fuarı" Düzenlenecek
Samsun'da açılışı yapılacak 2. Karadeniz Kitap Fuarı ile ilgili bilgiler veren Alagöz, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Karadeniz bölgemizin kültürel yaşamına önemli katkıları olacağına inandığımız fuarımıza 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. Fuarımız süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinlikleri gibi 50 kültür etkinliği düzenlenecek. Etkinlikler, imza günleri, okur ve yazar buluşmaları kapsamında Emre Kongar, Canan Tan, Mustafa Armağan, Ömer Sevinçgül, Deniz Kavukçuoğlu, Sevil Atasoy, Murat Menteş, Ahmet Şimşirgil, Bahadır Yenişehirlioğlu, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk, Nazan Tacer, Feridun Andaç, Nedim Gürsel, Kahraman Tazeoğlu, Menderes Samancılar, Ayşe Tolga ve Murat Tavlı'nın da aralarında bulunduğu pek çok yazar fuarda okurlarıyla buluşacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 22.2.2016
Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, Okurlarıyla Buluştu
Kayseri Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında, imza günü ve söyleşi programı düzenlendi.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Kültür ve Sanatta Parmakla Gösterileceğiz'Bahadır Yenişehirlioğlu 4.2.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu: Meram'da Kültürel Etkinlikler Beğeni TopladıBahadır Yenişehirlioğlu 25.1.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu: Kitap Bizden Okuması Sizden' ProjesiBahadır Yenişehirlioğlu 12.8.2015
Bahadır Yenişehirlioğlu: Stk'larla Fuar ToplantısıBahadır Yenişehirlioğlu 29.4.2015
Bahadır Yenişehirlioğlu: Meram'da Yazar Yenişehirlioğlu'ndan KonferansBahadır Yenişehirlioğlu 29.3.2015
Bahadır Yenişehirlioğlu 26.3.2015
Siirt Kitap Fuarına Hazırlanıyor
Bahçelievler Mahallesi'nde açılacak fuar alanında stant kurma çalışmalarının devam ettiğinin belirtildiği açıklamada, şunlar kaydedildi: "Bölgenin en önemli kültürel etkinliği olarak anılan fuar, Siirt ve çevre illerdeki okuyucuların ve öğrencilerin heyecanla beklediği yazar okur buluşmalarına da ev sahipliği yapacak. Rasim Özdenören, Yasin Aktay, Bejan Matur, Ruşen Çakır, Muhsin Kızılkaya, İhsan Süreyya Sırma, Mustafa Armağan, Cihan Aktaş, İsmail Kılıçarslan, Selahattin Yusuf, Ahmet Turgut, Fadime Özkan, Fahri Aral, Tarık Tufan, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Coşkun Aral fuar kapsamında okuyucusuyla bir araya gelecek ve kitaplarını imzalayacaklar.
Bahadır Yenişehirlioğlu 26.3.2015
Siirt'te 2. Kitap Fuarı Düzenlenecek
Siirt Valiliği tarafından ilki geçen yıl yapılan kitap fuarına bu yıl 80 yayınevi ve 16 yazar katılacak. Siirt Valiliği'nden konu ile ilgili yapılan açıklamada, 2. kitap fuarına Rasim Özdenören, Yasin Aktay, Bejan Matur, Ruşen Çakır, Muhsin Kızılkaya, İhsan Süreyya Sırma, Mustafa Armağan, Cihan Aktaş, İsmail Kılıçarslan, Selahattin Yusuf, Ahmet Turgut, Fadime Özkan, Fahri Aral, Tarık Tufan, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Coşkun Aral'ın fuarda okuyucularıyla söyleşi etkinliklerinde bir araya geleceği belirtildi.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Fotoğraflarla Çanakkale Sergisi AçıldıBahadır Yenişehirlioğlu 23.3.2015
Bahadır Yenişehirlioğlu: Yenişehirlioğlu Öğrencilere Çanakkale'yi AnlattıBahadır Yenişehirlioğlu 18.3.2015
Bahadır Yenişehirlioğlu 9.1.2015
Yerel Medya Akhisar'da Buluşuyor
Yerel Medya'nın Gelişimi ve Sorunları masaya yatırılıyor
Bahadır Yenişehirlioğlu 19.12.2014
Yedi Güzel Adama Mesir Macunu
TRT 1’in beğenilen dizisi Yedi Güzel Adam’a konuk oyuncu olarak katılan Manisalı roman yazarı Bahadır Yenişehirlioğlu, sette oyunculara Mesir macunu ikram etti.
Şu an buradasınız: Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri | Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Bahadır Yenişehirlioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 09:16:56. #1.14#
title