BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU HABERLERİ

Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri

Bahadır Yenişehirlioğlu haber, Bahadır Yenişehirlioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahadır Yenişehirlioğlu 20.2.2017
Karadeniz 3. Kitap Fuarı'na Doğru
Karadeniz 3. Kitap Fuarı Yarın kapılarını ziyaretçilere açacak ve 210 yayınevinin katıldığı kitap fuarında, aralarında Aysel Çelikel, Canan Karatay, Azra Kohen, Ataol Behramoğlu, Deniz Kavukçuoğlu, Ahmet Günbay Yıldız, Canan Tan, Ali Ural, Ayşe Kulin, Büşra Küçük, Canfeza, Nilgün Ilgaz, Mete Yarar, Mavisel Yener, Yılmaz Özdil, Aret Vartanyan, Elif Doğan, Enver Aysever, Pelin Çift, İsmail Saymaz, Koray Avcı Çakman, Uğur Koşar, Sinan Canan, Koray Yersüren, Bahadır Yenişehirlioğlu, Özgür Bolat, İbrahim Kaboğlu ve Nuray Sayarı'nın da bulunduğu pek çok yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Payitaht Abdülhamid' Dizisi 24 Şubat'ta Trt1'deBahadır Yenişehirlioğlu 17.2.2017
Bahadır Yenişehirlioğlu 17.2.2017
Payitaht Abdülhamid" Dizisi 24 Şubat'ta Trt1'de
Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici'nin yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosuna Osman Bodur ve Uğur Uzunok imza attı. Serdar Akar'ın yönettiği yapımda, İnal ve Conker'in yanı sıra Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, İbrahim Kendirci, Berkan Şan, Can Sipahi, Eren Hacısalihoğlu, Gözde Kaya, Bahadır Yenişehirlioğlu, Ali Nuri Türkoğlu ve Umut Kurt rol aldı.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Şehzadeler'den Liseli Öğrencilere Özel SöyleşiBahadır Yenişehirlioğlu 16.2.2017
Bahadır Yenişehirlioğlu: Karadeniz 3. Kitap Fuarı'na DoğruBahadır Yenişehirlioğlu 15.2.2017
Bahadır Yenişehirlioğlu: Ünlülerin Yeni Yıl MesajıBahadır Yenişehirlioğlu 29.12.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu: Zafer Erbay, Şifreli Mesajın PeşindeBahadır Yenişehirlioğlu 21.12.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu: Ünlü Oyuncu Biga'daBahadır Yenişehirlioğlu 15.12.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 14.12.2016
İşçiler Üzerinden Provokasyon
Genel yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan'ın, yönetmenliğini Ayhan Özen'in, başrollerini Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu'nun paylaştığı Sevda Kuşun Kanadında, 16 Aralık Cuma akşamı saat 20.
Bahadır Yenişehirlioğlu 13.12.2016
Halep'e Yol Açın" Kampanyası
Sosyal medyada yayınlanan videoda, dizinin yönetmeni Ayhan Özen ve oyuncuları Bahadır Yenişehirlioğlu, Hümeyra Çetin, Mehmet Emin Kadıhan ve Derda Yasir Yenal, "Dünyanın sessiz kaldığı yıkıma sessiz kalma" mesajıyla destek çağrısında bulundu.
Bahadır Yenişehirlioğlu 7.12.2016
Anadolu Ruhu, 15 Temmuz Ruhu Demek"
Yönetmenliğini Ayhan Özen'in üstlendiği dizinin başrollerini ise Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaşıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Gündem / 6 Aralık 2016Bahadır Yenişehirlioğlu 6.12.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu: Gündem Özeti / 6 Aralık 2016Bahadır Yenişehirlioğlu 6.12.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 2.12.2016
Cins Aralık Sayısı Çıktı!
ARALIK AYINDA YAZAR BEREKETİ Bu ay İsmail Kılıçarslan, Hakan Arslanbenzer, Eren Safi, Bahadır Yenişehirlioğlu, İdil Önemli, Abdullah Kibritçi, Güven Adıgüzel, Neşe Kutlutaş, Güray Süngü, Mustafa Çiftci, Samet DOğan, Yusuf Genç, Furkan Çalışkan, Tesbihli Abi, Ercan Yıldırım, Muhammed Berdibek ve daha birçok isim yazılarıyla cinslik çıkarmaya devam ediyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Darbeden Demokrasiye: 15 Temmuz Demokrasi Zaferi'Bahadır Yenişehirlioğlu 1.12.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu: Darbeler Tarihi ve 15 Temmuz KonferansıBahadır Yenişehirlioğlu 30.11.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 29.11.2016
Sevda Kuşun Kanadında" Kadrosuna İki Yeni Oyuncu
Başrollerinde Yavuz Bingöl, Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar ve Bahadır Yenişehirlioğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin bu hafta yayınlanacak 16.
Bahadır Yenişehirlioğlu 24.11.2016
8. Edebiyat Mevsimi"
"Sinemanın esas gücü insan hikayelerine dokunuyor olması" Edebiyatçı ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu da "Darbe aslında nihai bir sonuçtur ve bu sonuca götüren uzunca bir süreç aslında benim için darbedir.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Sevda Kuşun Kanadında 13. BölümBahadır Yenişehirlioğlu 9.11.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 27.10.2016
Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu: "Sosyal Medya Doğru Kullanılmalı"
Sosyal medyanın doğru kullanılması gerektiğini belirten yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, "Sosyal medya insanı kendine yabancılaştıran bir alan. Alkol ve uyuşturucudan sonra bağımlılık derecesi en yükek bir aygıt olduğu bilimsel ve pratiksel verilerle kanıtlandı" dedi.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Ülkücü Şehit 'Süleyman Özmen' Anılacak!Bahadır Yenişehirlioğlu 14.10.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 12.10.2016
Zafer'in Arif ve Ömer'den Kurtulma Planı
Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan'ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen'in üstlendiği, başrollerini Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı Sevda Kuşun Kanadında, 9.
Bahadır Yenişehirlioğlu 10.10.2016
Sevda Kuşun Kanadında Farklı ve Cesur Bir Dizi"
Yeni sezonda, karakterlerin hikayelerinin derinlemesine anlatılacağını kaydeden Yenal, şöyle devam etti: "Bu bir deyim veya iddia değil. Gerçekten bambaşka bir dizi olarak geliyoruz. Çünkü bizim bütün ara yüzlerimiz, jeneriğimiz, yapım ve çekim şeklimiz değişti. Oyuncu kadrosuna eklenenler de var, değişimler de var. O yüzden gerçekten bambaşka bir diziyle geliyoruz. Müziklerimiz de değişti. Daha sevecen, daha tatlı bir yeni sezon geliyor." Yönetmen koltuğunda Ayhan Özen'in oturduğu dizide başrollerde ayrıca, Murat Ünalmış, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner ve Bahadır Yenişehirlioğlu yer alıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Sevda Kuşun Kanadında' Yeni Sezona BaşlıyorBahadır Yenişehirlioğlu 27.9.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 27.9.2016
Sevda Kuşun Kanadında" Yeni Sezona Başlıyor
Yönetmen koltuğunda Ayhan Özen'in oturduğu dizide, başrolleri Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Yavuz Bingöl paylaşıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Edirne 4. Kitap Fuarı'na DoğruBahadır Yenişehirlioğlu 26.9.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 26.9.2016
Edirne Kitap Fuarı'nın Onur Konuğu Uğur Dündar Olacak
Edirne 4. Kitap Fuarı'na 40 yayınevi ile birlikte 80 yazarın katılacağını ve fuar süresince belirlenen program kapsamında okuyucuları ile buluşacaklarını belirten Bilar, "Şu an da 40 yayınevi ile 80 yazarın katılımı ile Edirne'de gerçekleştireceğimiz 4.Kitap Fuarı'nın hazırlıklarını Edirne Belediye Başkanımızın önderliğinde yürütmekteyiz. Bu yayınevlerimizin değerli yazarları siz kentimizin değerli halkıyla, öğrencisiyle, genciyle buluşmak için sabırsızlanıyorlar. Ahmet Ümit, Ataol Behramoğlu, Aydın Ilgaz, Ayşe Kulin, Bahadır Yenişehirlioğlu, Barış Doster, Beşir Aymazoğlu, Emre Kongar, Emrah Serbest, Eren Erdem, Ergün Poyraz, Erol Mütercimler, Fatih Erdoğan, Gürdal Mumcu, Gürkan Hacır, Hüseyin Yurttaş, Işık Öğütçü, İpek Ongun, İsa Altun, İskender Pala, İsmail Saymaz, Mario Levi, Nazlı Erat, Murat Aksoy, Nilgün Ilgaz, Birgül Ateş, Onur Behramoğlu, Okan Tiryakioğlu, İhsan Eliaçık, Savaş Ünlü, Ümit Zileli gibi yazarlarımız, yayınevlerinin stantlarında kitaplarını imzalayacaklar.
Bahadır Yenişehirlioğlu 25.8.2016
Selamın Kesildiği Bir Cemiyet, Pimi Çekilmiş Bomba Gibidir"
Yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu, "Biz iyinin yanında yer almak ve iyiyi çoğaltmak zorundayız. İnsanlar bir birine selam vermeli ve birbirinin derdine derman olmalı. Selamın kesildiği bir cemiyet, pimi çekilmiş bomba gibidir.
Bahadır Yenişehirlioğlu 15.8.2016
Sevda Kuşun Kanadında", Yeni Sezona Sürprizlerle Başlayacak
TRT 1 kanalında yayınlanan dizinin başrollerini Murat Ünalmış, Deniz Baysal, Ufuk Bayraktar, İlker Kızmaz, Bahadır Yenişehirlioğlu, Müge Boz ve Yavuz Bingöl paylaşıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu 10.8.2016
Cins Ağustos Sayısı Bayilerde!
İBRAHİM PAŞALI ÇENGELKÖY DİRENİŞİNİ YAZDI Cins, Ağustos sayısında bütün yazı ve dosyalarıyla Darbe Girişimi'nin üzerine gidiyor. İsmail Kılıçarslan, Bülent Akyürek, Bahadır Yenişehirlioğlu, Eren Safi, Mustafa Akar, Neşe Kutlutaş, Mustafa Çiftçi, Güray Süngü, Ercan Yıldırım, Güven Adıgüzel, Asım Gültekin, Furkan Çalışkan, Zeynep Tuğçe Karadağ ve İhsan Aktaş'ın yazılarıyla katıldığı Cins Ağustos'ta İbrahim Paşalı, 15 Temmuz gecesi Çengelköy'de yaşananları anlatıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Başkan Çelik'ten Kesintisiz NöbetBahadır Yenişehirlioğlu 4.8.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu: Başkan Çelik'ten Kesintisiz NöbetBahadır Yenişehirlioğlu 4.8.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 22.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Karşı Yazarlardan "Şahitlik Bildirisi"
Şahitlik Bildirisi'nde şu ifadelere yer verildi: "Bizler bu toprakların, tarihe şahitlik eden yazarları olarak, aziz milletimize karşı girişilen darbeyi ve FETÖ'cü darbecileri lanetliyoruz. Tarihe kayıt düşmek ve şahitlik adına millet tarafından seçilmiş Cumhurbaşkanımızın, millet tarafından seçilmiş Başbakanımızın yanında olduğumuzu bütün dünyaya ilan ediyoruz. Bu büyük ülkeye, Türkiye'mize karşı başlatılan işgal girişimini, soylu duruşuyla püskürten aziz Türk Milletini saygıyla selamlıyoruz." Darbe karşıtı bildiriye imza atan bin isimden bazıları şunlar: "Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Haydar Haksal, Belkıs İbrahimhakkıoğlu, Prof. Dr. Kemal Sayar, Sevinç Çokum, Yusuf Kaplan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Sibel Eraslan, Rahim Er, Mürsel Sönmez, Ali Ural, Şule Yüksel Şenler, Mahmut Bıyıklı, İbrahim Tenekeci, Prof.
Bahadır Yenişehirlioğlu 19.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Dizinin başrol oyuncularından Yavuz Bingöl de şu mesajı kaydetti: "Kendi halkının üzerine ateş açan, komutanlarının başına silah dayayan, Gazi Meclisi 11 kez bombalayan, seçilmiş bir cumhurbaşkanını öldürmeye kalkan bu insanlar insan değil, asker değil, katil sürüsüdür. Onların hepsini lanetliyorum. İstiklal Savaşı gazisi bir adamın torunuyum. 12 Eylül Askeri Darbesinde işkenceler, gözaltılar görmüş bir ozanın çocuğuyum. Demokrasiden yana olmaya, seçilmiş hükumetimizin ve sayın cumhurbaşkanımızın yanında olmaya devam edeceğim." Videoda ayrıca yönetmen Ayhan Özen ile Bahadır Yenişehirlioğlu, Melahat Abbasova, Hümeyra Çetin, Derda Yasir Yenal, Erkam Aydar, Emel Dede ve Burak Haktanır'ın da görüşlerine yer verildi.
Bahadır Yenişehirlioğlu 17.6.2016
Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi Geleneksel İftarı
İftara, İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürü Nedret Apaydın, yazar Mustafa Ruhi Şirin, yazar Cihan Aktaş, yazar Yıldız Ramazanoğlu, yazar Mehmet Nuri Yardım, yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, sinema yazarı İhsan Kabil gibi isimler katıldı.
Bahadır Yenişehirlioğlu: 2. Üsküdar Kitap Fuarı AçıldıBahadır Yenişehirlioğlu 28.5.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 28.5.2016
2. Üsküdar Kitap Fuarı Açıldı
Fuar, 4 Haziran'a kadar sürecek Bağlarbaşı Kültür Merkezinde açılan fuarda, Yavuz Bülent Bakiler, İhsan Süreyya Sırma, Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Ayçil, Abdurrahman Dilipak, İbrahim Paşalı, Güray Süngü, Mustafa Armağan, A. Ali Ural, Cevat Akkanat, Bahtiyar Arslan, Tarık Tufan, Nehir Soysal Aydın, Erdal Demirkıran, Bahadır Yenişehirlioğlu, Nurhan Atasoy, Alev Erkilet, Arzu Kadumi, Senai Demirci, Bülent Akyürek, Ali Haydar Aksal, Bülent Parlak, Tuncel Altınköprü, Fatih Çıtlak, Kahraman Tazeoğlu, Adem Turan, Dursun Gürlek, Güven Adıgüzel'in aralarında bulunduğu yazarlar imza etkinliklerine ve panellere katılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 26.5.2016
2. Üsküdar Kitap Fuarı
Fuarda, Yavuz Bülent Bakiler, İhsan Süreyya Sırma, Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Ayçil, Abdurrahman Dilipak, İbrahim Paşalı, Güray Süngü, Mustafa Armağan, A. Ali Ural, Cevat Akkanat, Bahtiyar Arslan, Tarık Tufan, Nehir Soysal Aydın, Erdal Demirkıran, Bahadır Yenişehirlioğlu, Nurhan Atasoy, Alev Erkilet, Arzu Kadumi, Senai Demirci, Bülent Akyürek, Ali Haydar Aksal, Bülent Parlak, Tuncel Altınköprü, Fatih Çıtlak, Kahraman Tazeoğlu, Adem Turan, Dursun Gürlek, Güven Adıgüzel'in aralarında bulunduğu yazarlar imza etkinliklerine ve panellere katılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 10.5.2016
Kocaeli Kitap Fuarı, 8. kez kapılarını açıyor
FUARDA YAZARLAR GEÇİDİ YAŞANACAK 14-22 Mayıs tarihleri arasında 500'ün üzerinde söyleşi, panel ve imza günüyle kitapseverleri buluşturacak olan 8. Kocaeli Kitap Fuarı'na katılacak gazeteci, yazar, tarihçi ve düşünürlerden bazıları ise şöyle; Abdurrahman Dilipak, Hayati İnanç, Muzaffer İzgü, Cem Küçük, M. Engin Noyan, Beşir Ayvazoğlu, M. Fatih Çıtlak, Nurullah Genç, Ahmet Şimşirgil, Kahraman Tazeoğlu, Ayşe Kulin, Kürşat Başar, Ataol Behramoğlu, Sadık Yalsızuçarlar, Bekir Develi, Talha Uğurluel, Zahide Yetiş, Sunay Akın, Ahmet Ümit, Hanefi Avcı, Mustafa Armağan, Mehmet Ali Bulut, Pelin Çift-Erhan Altunay, Yavuz Bahadıroğlu, Kadir Mısıroğlu, Işık Öğütçü, Feridun Andaç, Sevda Türküsev, Sinan Meydan, Zekeriya Efiloğlu, Osman Pamukoğlu, Ali Erkan Kavaklı, Büşra Küçük, Erol Mütercimler, Gürkan Hacır, Mavisel Yener, Saygı Öztürk, Ali Lidar, Bahadır Yenişehirlioğlu, Fatih Murat Arsal, Hikmet Anıl Öztekin, Erdal Demirkıran, Ali Ural, Cansu Canan Özgen-Ramazan Kurtoğlu, Ümit Zileli.
Bahadır Yenişehirlioğlu 9.4.2016
Gençlik Yeni Anayasa İstiyor"
Samsun'da Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Tesilciliği tarafından "Gençlik Yeni Anayasa İstiyor" adlı etkinlik düzenlendi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleşen programa spiker Buket Aydın ve hukukçu Bahadır Yenişehirlioğlu konuşmacı olarak katıldı.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Gençlik Yeni Anayasa İstiyor' ProgramıBahadır Yenişehirlioğlu 9.4.2016
Bahadır Yenişehirlioğlu 8.3.2016
150 Türkçe Eser Arapçaya Çevrilecek
Fuarda bulunan Türk ve Arap yayıncıları özel bir çalışmayla bir araya getirdiklerini ifade eden Durmuş, şunları söyledi: "Yapılan görüşmeler neticesinde Yeditepe, İz, Nesil, Yumurcak, Timaş gibi yayınevleri Arap yayıncılarla karşılıklı anlaşmalar yaptılar, Onlarca Türk yazarın toplamda 150 eseri Arapça'ya çevrilecek. Bugün burada atılan bu adımı Türkiye ve Arap coğrafyası arasında kurulmuş ilk köprü olarak değerlendiriyoruz, çok mutluyuz. Bunun dışında başka çalışmalar da yaptık, birçok yayıncı karşılıklı işbirliği yaptılar ve birbirlerine temsilcilik yapacaklar. Attığımız bu adımların gelecekte de devam etmesini diliyoruz." "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'karizmasını' anlatan kitap Arapçaya çevriliyor' Timaş Yayınları Yayın Yönetmeni İhsan Sönmez, 18'i roman, 50'si çocuk kitabı olmak üzere 68 adet yayınlarının Arapçaya aktarılacağını paylaşarak, şu bilgileri verdi: "Kitapları beş farklı yayınevine veriyoruz. Nazan Bekiroğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Nevzat Tarhan, Sezgin Irmak, Adem Güneş, Merve Özcan'ın kitapları Arapçaya çevriliyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu: 2. Karadeniz Kitap Fuarı' Samsun'da AçıldıBahadır Yenişehirlioğlu 23.2.2016
Şu an buradasınız: Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri | Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Bahadır Yenişehirlioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziantep 2. Kitap Fuarı Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.8.2020 00:16:38. #1.14#
title