BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU HABERLERİ

Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri

Bahadır Yenişehirlioğlu haber, Bahadır Yenişehirlioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahadır Yenişehirlioğlu: İngiliz Diplomata Suikast Girişimi!Bahadır Yenişehirlioğlu 28.4.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu: Abdülhamid'in Kararı Ne Olacak?Bahadır Yenişehirlioğlu 21.4.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 15.4.2018
Avusturya'da "Abdülhamit'ten Bugüne" Programı
-"Abdülhamit Han'ın dönemi bugünle benzeşiyor" Yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu ise Sultan II.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Abdülhamid`i Tahttan İndirme Teşebbüsü!Bahadır Yenişehirlioğlu 14.4.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 12.4.2018
Kartepe'de Fahreddin Paşa Konuşulacak
Osmanlı Devleti'nin önemli komutanlarından Fahreddin Paşa'nın hayatı Kartepe Belediyesi tarafından 16 Nisan Perşembe günü düzenlenecek olan düzenlenecek olan panelde konuşulacak. Moderatörlüğünü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tarihi Mekanlar ve Kent Estetiği Şube Müdürü Tarihçi Volkan Şenel'in yapacağı panele konuşmacı olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı Ayasofya Müzesi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Sabri Küçükaşçı, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necmettin Alkan ve Payitaht Abdülhamid dizisinde Tahsin Paşa karakterini canlandıran oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu katılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Çöl Kaplanı Kartepe'deBahadır Yenişehirlioğlu 12.4.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 6.4.2018
Yerli ve Milli Olmanın Bayraklaşan Markası Aa"
Usta, kültür ve sanat haberleri konusunda da AA'nın özellikle son yıllarda çok başarılı olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Gerek etkinliklerin takibini yapan muhabirleri gerekse haberlerin verilmesinde teknolojinin ve sosyal medyanın etkin kullanılması açısından çok başarılı işlere imza atmaktadır. Meslek yaşamım boyunca içinde bulunduğum projelerin tanıtımlarında her zaman rastladığım ve röportaj verdiğim AA muhabirlerinde gördüğüm en önemli özellik, alanlarında birikimli, işleyeceği konulara vakıf ve donanımlı kişiler olmalarıdır. Bu bağlamda Anadolu Ajansı'nın kültür ve sanat haberlerinde de 'A Takımı' olduğunu düşünüyorum." Yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu ise AA'nın köklü bir kurum olduğuna dikkati çekerek, "Çok sevinçliyiz.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Osmangazi'de 'Payitaht' CoşkusuBahadır Yenişehirlioğlu 30.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 30.3.2018
Payitaht Abdülhamid" Dizisinin Oyuncuları Bursa'da Söyleşiye Katıldı
TRT 1 kanalında yayınlanan "Payitaht Abdülhamid" dizisinde "Tahsin Paşa" karakterini canlandıran Bahadır Yenişehirlioğlu, "Popüler kültürün dizileri gibi yara açan değil yara saran bir diziyiz.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Tahsin Paşa'ya Keçiören'de Büyük İlgiBahadır Yenişehirlioğlu 29.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu: Kitap Fuarında 2'nci Gün YoğunluğuBahadır Yenişehirlioğlu 28.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 22.3.2018
Siirt Kitap Fuarı Düzenlenecek
Siirt Valiliği ev sahipliğinde yapılacak kitap fuarına birçok alanda tanınmış gazeteci-yazar, edebiyatçı ve akademisyen katılıyor. 27 Mart'ta açılışı yapılacak fuara Rasim Özdenören, Yasin Aktay, İhsan Süreyya Sırma, Serdar Tuncer, Leyla İpekçi, Semih Kaplanoğlu, Ahmet Turgut, Ali Ural, Fatma Barbarosoğlu, Nazife Şişman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Adnan Demircan, Abdullah Ağar, Adem Apak, Kahraman Tazeoğlu, Mert Aydın ve Kaan Murat Yanık söyleşi ve imza gününde okurlarla buluşuyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Bursa 16. Kitap Fuarı Devam EdiyorBahadır Yenişehirlioğlu 21.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu: Vecihi Hürkuş FilmiBahadır Yenişehirlioğlu 20.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu: Bursa 16. Kitap Fuarı' Kapılarını AçtıBahadır Yenişehirlioğlu 17.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 17.3.2018
Bursa 16. Kitap Fuarı" Kapılarını Açtı
Gülten Dayıoğlu, Ahmet Ümit, Canan Karatay, İlber Ortaylı, Deniz Kavukçuoğlu, Yılmaz Özdil, Canan Tan, Uğur Dündar, Yekta Kopan, Müjde Ar, Ataol Behramoğlu, Cemil Kavukçu, Arif Keskiner, Cemre Birand, Onur Saylak, Hikmet Anıl Öztekin, Ahmet Şimşirgil, Kemal Hamamcıoğlu, Aytül Akal, Murat Yetkin, Mete Yarar, Şükrü Erbaş, Behiç Ak, İbrahim Kaboğlu, Talha Uğurluel, Haydar Ergülen, Sinan Canan, İlkay Marangoz, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Saymaz, Mine Soysal, Enver Aysever, İhsan Eliaçık, Hamdi Tuncer, Sinan Meydan ve Kahraman Tazeoğlu'nun da bulunduğu pek çok yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 15.3.2018
Bursa 16. Kitap Fuarı'na Doğru
Aralarında Gülten Dayıoğlu, Ahmet Ümit, Canan Karatay, İlber Ortaylı, Deniz Kavukçuoğlu, Yılmaz Özdil, Canan Tan, Uğur Dündar, Yekta Kopan, Müjde Ar, Ataol Behramoğlu, Cemil Kavukçu, Arif Keskiner, Cemre Birand, Onur Saylak, Hikmet Anıl Öztekin, Ahmet Şimşirgil, Kemal Hamamcıoğlu, Aytül Akal, Murat Yetkin, Mete Yarar, Şükrü Erbaş, Behiç Ak, İbrahim Kaboğlu, Talha Uğurluel, Haydar Ergülen, Sinan Canan, İlkay Marangoz, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Saymaz, Mine Soysal, Enver Aysever, İhsan Eliaçık, Hamdi Tuncer, Sinan Meydan ve Kahraman Tazeoğlu'nun da bulunduğu yazar, şair ve bilim insanı, okurlarıyla buluşacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 15.3.2018
Çanakkale Zaferi Yepyeni Bir Ruhla Kutlanıyor
KAMU SPOTUNDA KİMLER YER ALDI? Yönetmen Caner Erzincan'ın bir haftada çektiği kamu spotunda yer alan sanatçılar ise şöyle: "Hakan Altun, Rasim Öztekin, Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar, Aynur Aydın, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gökçe Özyol, İsmail Filiz, Ali Kınık, Linet, Murat Kekilli, Şoray Uzun, Eşref Ziya Terzi, Berdan Mardini, Nihat Hatipoğlu ve Bahadır Sağlam.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Sivas'ta 'Abdulhamid Hanı' Anma ProgramıBahadır Yenişehirlioğlu 13.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 13.3.2018
Abdülhamid Han'ı Anma ve Anlama Programı"
Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Payitaht Abdülhamid dizisinin Tahsin Paşa karakterini canlandıran sanatçı Bahadır Yenişehirlioğlu konuşmacı olarak katıldı.
Bahadır Yenişehirlioğlu 10.3.2018
Şanlıurfa'da Vefatının 100'üncü Yılında Abdülhamid Han Anılacak
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılacak olan "Vefatının 100. Yılında Abdülhamid'i Anlamak" konulu söyleşi 15 Mart Perşembe günü Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda düzenlenecek. Saat 20.00'de gerçekleştirilecek söyleşiye Payitaht Abdülhamid dizi oyuncularından Duygu Gürcan ve Bahadır Yenişehirlioğlu, yine Payitaht Abdülhamid dizisi konsept danışmanı ve tarihçi Selman Kayabaşı ile Sultan 2.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Songül Öden Payitaht'ta!Bahadır Yenişehirlioğlu 10.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu: Sinema - Direniş Karatay - İstanbulBahadır Yenişehirlioğlu 8.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 8.3.2018
Bu Hafta 11 Film Vizyona Girecek
Senaryosu Selman Kayabaşı ve Uğur Uzunok'a ait olan yapımın oyuncu kadrosunda, Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan, Alperen Duymaz, Burcu Özberk, Ece Yaşar, Kutay Köktürk, Nefise Karatay, Bahadır Yenişehirlioğlu, Nik Xhelilaj, Cahit Kayaoğlu ve Ali Buhara Mete yer alıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu 7.3.2018
Bursalılar 16. Kitap Fuarı ile Buluşacak
Açıklamada, aralarında Gülten Dayıoğlu, Ahmet Ümit, Canan Karatay, İlber Ortaylı, Deniz Kavukçuoğlu, Yılmaz Özdil, Canan Tan, Uğur Dündar, Yekta Kopan, Müjde Ar, Ataol Behramoğlu, Cemil Kavukçu, Arif Keskiner, Cemre Birand, Onur Saylak, Hikmet Anıl Öztekin, Ahmet Şimşirgil, Kemal Hamamcıoğlu, Aytül Akal, Murat Yetkin, Mete Yarar, Şükrü Erbaş, Behiç Ak, İbrahim Kaboğlu, Talha Uğurluel, Haydar Ergülen, Sinan Canan, İlkay Marangoz, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Saymaz, Mine Soysal, Enver Aysever, İhsan Eliaçık, Hamdi Tuncer, Sinan Meydan ve Kahraman Tazeoğlu'nun da bulunduğu pek çok yazar, şair ve bilim insanının okurlarıyla buluşacağı kaydedildi.
Bahadır Yenişehirlioğlu: 2. Isparta Kitap FuarınaBahadır Yenişehirlioğlu 7.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 6.3.2018
Direniş Karatay" Filminin Galası Yapıldı
Oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu da "Direniş Karatay"ın son dönemlerde yapılmış en önemli filmlerden biri olduğunu vurgulayarak, "Selçuklu dönemini anlatan ilk yapım ve seyirciyi çok büyük sürprizler bekliyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu 5.3.2018
Direniş Karatay" 9 Mart'ta Vizyona Girecek
Film hakkında Genel danışmanlığını Serdar Akar'ın üstlendiği yapımın oyuncu kadrosunda, ayrıca Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan, Alperen Duymaz, Burcu Özberk, Ece Yaşar, Kutay Köktürk, Nefise Karatay, Bahadır Yenişehirlioğlu, Nik Xhelilaj, Cahit Kayaoğlu ve Ali Buhara Mete yer alıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Tahsin Paşa'dan Anlamlı SeminerBahadır Yenişehirlioğlu 3.3.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 28.2.2018
Sultan Abdülhamid Han'ı Anlamak" Paneli
Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, şair Dursun Ali Erzincanlı ve oyuncu İsmail Hakkı'nın konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte ayrıca Grup Ser, 150 kişilik korosuyla marş ve ezgileri seslendirecek.
Bahadır Yenişehirlioğlu: İznik'te Fetih Coşkusu BaşlıyorBahadır Yenişehirlioğlu 27.2.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 23.2.2018
Canlandırdığı Karakterin Kitabını Yazıyor
"Payitaht Abdülhamid" dizisinde "Tahsin Paşa" karakterini canlandıran Bahadır Yenişehirlioğlu, adeta "yaşayarak oynadığı" karakterin hayatını kaleme aldığını söyledi.
Bahadır Yenişehirlioğlu 22.2.2018
Karadeniz 4. Kitap Fuarı'na Yoğun İlgi
Bir televizyon kanalında yayınlanan 34'üncü Osmanlı padişahı 2'nci Abdülhamit'in hayatının anlatıldığı "Payitaht Abdülhamit" dizisinde Tahsin Paşa rolünü üstlenen yazar Bahadır Yenişehirlioğlu da fuarda okurları ile buluştu.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Karadeniz 4. Kitap Fuarı AçıldıBahadır Yenişehirlioğlu 20.2.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 20.2.2018
Karadeniz 4'üncü Kitap Fuarı Açıldı
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği'nin işbirliği ile düzenlenen Karadeniz 4'üncü Kitap Fuarı, 220 yayınevinin katılımı ile açıldı. Geçen yıl 210 yayınevi ve 140 bin ziyaretçinin katıldığı kitap fuarına bu yıl, aralarında Ersoy Karabıçak, Üstün Dökmen, Ataol Behramoğlu, Defne Suman, Deniz Kavukçuoğlu, Canan Tan, Yılmaz Özdil, Ercan Kesal, Hikmet Anıl Öztekin, İsmail Saymaz, İbrahim Kabaoğlu, Pelin Çift, Mete Yarar, Asuman Portakal, Murat Tavlı, Kahraman Tazeoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Behiç Ak, Kemal Hamamcıoğlu, İhsan Eliaçık, Koray Avcı Çakman, Yavuz Bahadıroğlu, Murat Karayalçın, Metin Uca, Özlem Dilber, Cemre Birand, Kerem Fırtına, Hicabi Demirci, Güldal Mumcu, Koray Yersüren, Ahmet Şimşirgil ve Levent Gültekin'in de bulunduğu pek çok yazar ve şair katılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 20.2.2018
Karadeniz 4'üncü Kitap Fuarı Açıldı
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği'nin işbirliği ile düzenlenen Karadeniz 4'üncü Kitap Fuarı, 220 yayınevinin katılımı ile açıldı. Geçen yıl 210 yayınevi ve 140 bin ziyaretçinin katıldığı kitap fuarına bu yıl, aralarında Ersoy Karabıçak, Üstün Dökmen, Ataol Behramoğlu, Defne Suman, Deniz Kavukçuoğlu, Canan Tan, Yılmaz Özdil, Ercan Kesal, Hikmet Anıl Öztekin, İsmail Saymaz, İbrahim Kabaoğlu, Pelin Çift, Mete Yarar, Asuman Portakal, Murat Tavlı, Kahraman Tazeoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Behiç Ak, Kemal Hamamcıoğlu, İhsan Eliaçık, Koray Avcı Çakman, Yavuz Bahadıroğlu, Murat Karayalçın, Metin Uca, Özlem Dilber, Cemre Birand, Kerem Fırtına, Hicabi Demirci, Güldal Mumcu, Koray Yersüren, Ahmet Şimşirgil ve Levent Gültekin'in de bulunduğu pek çok yazar ve şair katılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Samsun Karadeniz 4. Kitap Fuarı AçıldıBahadır Yenişehirlioğlu 20.2.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 20.2.2018
Dha Yurt Bülteni-11
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliğinin iş birliği ile düzenlenen Karadeniz 4. Kitap Fuarı, 220 yayınevi ve çok sayıda yazarın katılımı ile bugün açıldı. Geçen yıl 210 yayınevi ve 140 bin ziyaretçinin katıldığı kitap fuarına aralarında Ersoy Karabıçak, Üstün Dökmen, Ataol Behramoğlu, Defne Suman, Deniz Kavukçuoğlu, Canan Tan, Yılmaz Özdil, Ercan Kesal, Hikmet Anıl Öztekin, İsmail Saymaz, İbrahim Kabaoğlu, Pelin Çift, Mete Yarar, Asuman Portakal, Murat Tavlı, Kahraman Tazeoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Behiç Ak, Kemal Hamamcıoğlu, İhsan Eliaçık, Koray Avcı Çakman, Yavuz Bahadıroğlu, Murat Karayalçın, Metin Uca, Özlem Dilber, Cemre Birand, Kerem Fırtına, Hicabi Demirci, Güldal Mumcu, Koray Yersüren, Ahmet Şimşirgil ve Levent Gültekin'in de bulunduğu pek çok yazar ve şair katılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu: Karadeniz 4. Kitap FuarıBahadır Yenişehirlioğlu 19.2.2018
Bahadır Yenişehirlioğlu 19.2.2018
Tahsin Paşa", Niğde'ye Geliyor
TRT'de yayınlanan "Payitaht Abdülhamid" dizisinin Tahsin Paşası Bahadır Yenişehirlioğlu, Niğdeli sevenleriyle bir araya gelecek.
Bahadır Yenişehirlioğlu 19.2.2018
Karadeniz 4. Kitap Fuarı
Karadeniz 4. Kitap Fuarı Yarın kapılarını ziyaretçilere açacak ve 220 yayınevinin yer alacağı kitap fuarına, aralarında Üstün Dökmen, Ataol Behramoğlu, Defne Suman, Deniz Kavukçuoğlu, Canan Tan, Yılmaz Özdil, Ercan Kesal, Hikmet Anıl Öztekin, İsmail Saymaz, İbrahim Kabaoğlu, Pelin Çift, Mete Yarar, Asuman Portakal, Murat Tavlı, Kahraman Tazeoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Behiç Ak, Kemal Hamamcıoğlu, İhsan Eliaçık, Koray Avcı Çakman, Yavuz Bahadıroğlu, Murat Karayalçın, Metin Uca, Özlem Dilber, Cemre Birand, Kerem Fırtına, Hicabi Demirci, Güldal Mumcu, Koray Yersüren, Ahmet Şimşirgil ve Levent Gültekin'in de bulunduğu pek çok yazar ve şair katılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 19.2.2018
Karadeniz 4. Kitap Fuarı Yarın Açılıyor
Karadeniz 4. Kitap Fuarı'nda, aralarında Üstün Dökmen, Ataol Behramoğlu, Defne Suman, Deniz Kavukçuoğlu, Canan Tan, Yılmaz Özdil, Ercan Kesal, Hikmet Anıl Öztekin, İsmail Saymaz, İbrahim Kaboğlu, Pelin Çift, Mete Yarar, Asuman Portakal, Murat Tavlı, Kahraman Tazeoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Behiç Ak, Kemal Hamamcıoğlu, İhsan Eliaçık, Koray Avcı Çakman, Yavuz Bahadıroğlu, Murat Karayalçın, Metin Uca, Özlem Dilber, Cemre Birand, Kerem Fırtına, Hicabi Demirci, Güldal Mumcu, Koray Yersüren, Ahmet Şimşirgil ve Levent Gültekin'in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu 18.2.2018
4. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Yarışması" Ödülleri
Ana jürisinde Bahadır Yenişehirlioğlu, Şafak Tavkul, Filistin'den Emat Bornat, Ali Osman Emirosmanoğlu, Atalay Taşdiken, Sibel Eraslan, Ovidio (Abd al-Latif) Salazar ve Salim Ahamed'in yer aldığı yarışmada, 12 film finale kaldı.
Şu an buradasınız: Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri | Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Bahadır Yenişehirlioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Hürkuş: Göklerdeki Kahraman Filminin Galası Yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 23:33:13. #1.15#
title