Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri

Bahadır Yenişehirlioğlu haber, Bahadır Yenişehirlioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bahadır Yenişehirlioğlu - 02.12.2016
Cins Aralık Sayısı Çıktı!
ARALIK AYINDA YAZAR BEREKETİ Bu ay İsmail Kılıçarslan, Hakan Arslanbenzer, Eren Safi, Bahadır Yenişehirlioğlu, İdil Önemli, Abdullah Kibritçi, Güven Adıgüzel, Neşe Kutlutaş, Güray Süngü, Mustafa Çiftci, Samet DOğan, Yusuf Genç, Furkan Çalışkan, Tesbihli Abi, Ercan Yıldırım, Muhammed Berdibek ve daha birçok isim yazılarıyla cinslik çıkarmaya devam ediyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 29.11.2016
Sevda Kuşun Kanadında" Kadrosuna İki Yeni Oyuncu
Başrollerinde Yavuz Bingöl, Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar ve Bahadır Yenişehirlioğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin bu hafta yayınlanacak 16.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 24.11.2016
8. Edebiyat Mevsimi"
"Sinemanın esas gücü insan hikayelerine dokunuyor olması" Edebiyatçı ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu da "Darbe aslında nihai bir sonuçtur ve bu sonuca götüren uzunca bir süreç aslında benim için darbedir.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 27.10.2016
Yazar Bahadır Yenişehirlioğlu: "Sosyal Medya Doğru Kullanılmalı"
Sosyal medyanın doğru kullanılması gerektiğini belirten yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, "Sosyal medya insanı kendine yabancılaştıran bir alan. Alkol ve uyuşturucudan sonra bağımlılık derecesi en yükek bir aygıt olduğu bilimsel ve pratiksel verilerle kanıtlandı" dedi.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 12.10.2016
Zafer'in Arif ve Ömer'den Kurtulma Planı
Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan'ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen'in üstlendiği, başrollerini Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı Sevda Kuşun Kanadında, 9.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 10.10.2016
Sevda Kuşun Kanadında Farklı ve Cesur Bir Dizi"
Yeni sezonda, karakterlerin hikayelerinin derinlemesine anlatılacağını kaydeden Yenal, şöyle devam etti: "Bu bir deyim veya iddia değil. Gerçekten bambaşka bir dizi olarak geliyoruz. Çünkü bizim bütün ara yüzlerimiz, jeneriğimiz, yapım ve çekim şeklimiz değişti. Oyuncu kadrosuna eklenenler de var, değişimler de var. O yüzden gerçekten bambaşka bir diziyle geliyoruz. Müziklerimiz de değişti. Daha sevecen, daha tatlı bir yeni sezon geliyor." Yönetmen koltuğunda Ayhan Özen'in oturduğu dizide başrollerde ayrıca, Murat Ünalmış, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner ve Bahadır Yenişehirlioğlu yer alıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 27.09.2016
Sevda Kuşun Kanadında" Yeni Sezona Başlıyor
Yönetmen koltuğunda Ayhan Özen'in oturduğu dizide, başrolleri Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Bahadır Yenişehirlioğlu ve Yavuz Bingöl paylaşıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 26.09.2016
Edirne Kitap Fuarı'nın Onur Konuğu Uğur Dündar Olacak
Edirne 4. Kitap Fuarı'na 40 yayınevi ile birlikte 80 yazarın katılacağını ve fuar süresince belirlenen program kapsamında okuyucuları ile buluşacaklarını belirten Bilar, "Şu an da 40 yayınevi ile 80 yazarın katılımı ile Edirne'de gerçekleştireceğimiz 4.Kitap Fuarı'nın hazırlıklarını Edirne Belediye Başkanımızın önderliğinde yürütmekteyiz. Bu yayınevlerimizin değerli yazarları siz kentimizin değerli halkıyla, öğrencisiyle, genciyle buluşmak için sabırsızlanıyorlar. Ahmet Ümit, Ataol Behramoğlu, Aydın Ilgaz, Ayşe Kulin, Bahadır Yenişehirlioğlu, Barış Doster, Beşir Aymazoğlu, Emre Kongar, Emrah Serbest, Eren Erdem, Ergün Poyraz, Erol Mütercimler, Fatih Erdoğan, Gürdal Mumcu, Gürkan Hacır, Hüseyin Yurttaş, Işık Öğütçü, İpek Ongun, İsa Altun, İskender Pala, İsmail Saymaz, Mario Levi, Nazlı Erat, Murat Aksoy, Nilgün Ilgaz, Birgül Ateş, Onur Behramoğlu, Okan Tiryakioğlu, İhsan Eliaçık, Savaş Ünlü, Ümit Zileli gibi yazarlarımız, yayınevlerinin stantlarında kitaplarını imzalayacaklar.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 25.08.2016
Selamın Kesildiği Bir Cemiyet, Pimi Çekilmiş Bomba Gibidir"
Yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu, "Biz iyinin yanında yer almak ve iyiyi çoğaltmak zorundayız. İnsanlar bir birine selam vermeli ve birbirinin derdine derman olmalı. Selamın kesildiği bir cemiyet, pimi çekilmiş bomba gibidir.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 15.08.2016
Sevda Kuşun Kanadında", Yeni Sezona Sürprizlerle Başlayacak
TRT 1 kanalında yayınlanan dizinin başrollerini Murat Ünalmış, Deniz Baysal, Ufuk Bayraktar, İlker Kızmaz, Bahadır Yenişehirlioğlu, Müge Boz ve Yavuz Bingöl paylaşıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 10.08.2016
Cins Ağustos Sayısı Bayilerde!
İBRAHİM PAŞALI ÇENGELKÖY DİRENİŞİNİ YAZDI Cins, Ağustos sayısında bütün yazı ve dosyalarıyla Darbe Girişimi'nin üzerine gidiyor. İsmail Kılıçarslan, Bülent Akyürek, Bahadır Yenişehirlioğlu, Eren Safi, Mustafa Akar, Neşe Kutlutaş, Mustafa Çiftçi, Güray Süngü, Ercan Yıldırım, Güven Adıgüzel, Asım Gültekin, Furkan Çalışkan, Zeynep Tuğçe Karadağ ve İhsan Aktaş'ın yazılarıyla katıldığı Cins Ağustos'ta İbrahim Paşalı, 15 Temmuz gecesi Çengelköy'de yaşananları anlatıyor.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 22.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Karşı Yazarlardan "Şahitlik Bildirisi"
Şahitlik Bildirisi'nde şu ifadelere yer verildi: "Bizler bu toprakların, tarihe şahitlik eden yazarları olarak, aziz milletimize karşı girişilen darbeyi ve FETÖ'cü darbecileri lanetliyoruz. Tarihe kayıt düşmek ve şahitlik adına millet tarafından seçilmiş Cumhurbaşkanımızın, millet tarafından seçilmiş Başbakanımızın yanında olduğumuzu bütün dünyaya ilan ediyoruz. Bu büyük ülkeye, Türkiye'mize karşı başlatılan işgal girişimini, soylu duruşuyla püskürten aziz Türk Milletini saygıyla selamlıyoruz." Darbe karşıtı bildiriye imza atan bin isimden bazıları şunlar: "Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Haydar Haksal, Belkıs İbrahimhakkıoğlu, Prof. Dr. Kemal Sayar, Sevinç Çokum, Yusuf Kaplan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Sibel Eraslan, Rahim Er, Mürsel Sönmez, Ali Ural, Şule Yüksel Şenler, Mahmut Bıyıklı, İbrahim Tenekeci, Prof.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 19.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Dizinin başrol oyuncularından Yavuz Bingöl de şu mesajı kaydetti: "Kendi halkının üzerine ateş açan, komutanlarının başına silah dayayan, Gazi Meclisi 11 kez bombalayan, seçilmiş bir cumhurbaşkanını öldürmeye kalkan bu insanlar insan değil, asker değil, katil sürüsüdür. Onların hepsini lanetliyorum. İstiklal Savaşı gazisi bir adamın torunuyum. 12 Eylül Askeri Darbesinde işkenceler, gözaltılar görmüş bir ozanın çocuğuyum. Demokrasiden yana olmaya, seçilmiş hükumetimizin ve sayın cumhurbaşkanımızın yanında olmaya devam edeceğim." Videoda ayrıca yönetmen Ayhan Özen ile Bahadır Yenişehirlioğlu, Melahat Abbasova, Hümeyra Çetin, Derda Yasir Yenal, Erkam Aydar, Emel Dede ve Burak Haktanır'ın da görüşlerine yer verildi.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 17.06.2016
Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi Geleneksel İftarı
İftara, İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürü Nedret Apaydın, yazar Mustafa Ruhi Şirin, yazar Cihan Aktaş, yazar Yıldız Ramazanoğlu, yazar Mehmet Nuri Yardım, yazar Bahadır Yenişehirlioğlu, sinema yazarı İhsan Kabil gibi isimler katıldı.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 28.05.2016
2. Üsküdar Kitap Fuarı Açıldı
Fuar, 4 Haziran'a kadar sürecek Bağlarbaşı Kültür Merkezinde açılan fuarda, Yavuz Bülent Bakiler, İhsan Süreyya Sırma, Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Ayçil, Abdurrahman Dilipak, İbrahim Paşalı, Güray Süngü, Mustafa Armağan, A. Ali Ural, Cevat Akkanat, Bahtiyar Arslan, Tarık Tufan, Nehir Soysal Aydın, Erdal Demirkıran, Bahadır Yenişehirlioğlu, Nurhan Atasoy, Alev Erkilet, Arzu Kadumi, Senai Demirci, Bülent Akyürek, Ali Haydar Aksal, Bülent Parlak, Tuncel Altınköprü, Fatih Çıtlak, Kahraman Tazeoğlu, Adem Turan, Dursun Gürlek, Güven Adıgüzel'in aralarında bulunduğu yazarlar imza etkinliklerine ve panellere katılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 26.05.2016
2. Üsküdar Kitap Fuarı
Fuarda, Yavuz Bülent Bakiler, İhsan Süreyya Sırma, Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Ayçil, Abdurrahman Dilipak, İbrahim Paşalı, Güray Süngü, Mustafa Armağan, A. Ali Ural, Cevat Akkanat, Bahtiyar Arslan, Tarık Tufan, Nehir Soysal Aydın, Erdal Demirkıran, Bahadır Yenişehirlioğlu, Nurhan Atasoy, Alev Erkilet, Arzu Kadumi, Senai Demirci, Bülent Akyürek, Ali Haydar Aksal, Bülent Parlak, Tuncel Altınköprü, Fatih Çıtlak, Kahraman Tazeoğlu, Adem Turan, Dursun Gürlek, Güven Adıgüzel'in aralarında bulunduğu yazarlar imza etkinliklerine ve panellere katılacak.
Bahadır Yenişehirlioğlu - 10.05.2016
Kocaeli Kitap Fuarı, 8. kez kapılarını açıyor
FUARDA YAZARLAR GEÇİDİ YAŞANACAK 14-22 Mayıs tarihleri arasında 500'ün üzerinde söyleşi, panel ve imza günüyle kitapseverleri buluşturacak olan 8. Kocaeli Kitap Fuarı'na katılacak gazeteci, yazar, tarihçi ve düşünürlerden bazıları ise şöyle; Abdurrahman Dilipak, Hayati İnanç, Muzaffer İzgü, Cem Küçük, M. Engin Noyan, Beşir Ayvazoğlu, M. Fatih Çıtlak, Nurullah Genç, Ahmet Şimşirgil, Kahraman Tazeoğlu, Ayşe Kulin, Kürşat Başar, Ataol Behramoğlu, Sadık Yalsızuçarlar, Bekir Develi, Talha Uğurluel, Zahide Yetiş, Sunay Akın, Ahmet Ümit, Hanefi Avcı, Mustafa Armağan, Mehmet Ali Bulut, Pelin Çift-Erhan Altunay, Yavuz Bahadıroğlu, Kadir Mısıroğlu, Işık Öğütçü, Feridun Andaç, Sevda Türküsev, Sinan Meydan, Zekeriya Efiloğlu, Osman Pamukoğlu, Ali Erkan Kavaklı, Büşra Küçük, Erol Mütercimler, Gürkan Hacır, Mavisel Yener, Saygı Öztürk, Ali Lidar, Bahadır Yenişehirlioğlu, Fatih Murat Arsal, Hikmet Anıl Öztekin, Erdal Demirkıran, Ali Ural, Cansu Canan Özgen-Ramazan Kurtoğlu, Ümit Zileli.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bahadır Yenişehirlioğlu Haberleri | Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Bahadır Yenişehirlioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bahadır Yenişehirlioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Karadeniz 3. Kitap Fuarı'na Doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 13:40:07. #1.16#

title