Bahadır Otomotiv Hizmete Girdi

Bahadır Otomotiv Hizmete Girdi

Doğuş Otomotiv'in Trabzon'daki Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv, Kalabalık Bir Davetli Topluluğunun Katılımıyla Düzenlenen Törenle Hizmete Açıldı.

Bahadır Otomotiv Hizmete Girdi

Doğuş Otomotiv'in Trabzon'daki yetkili satıcısı Bahadır Otomotiv, kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Yıldızlı Beldesi'ndeki tesisin açılışına Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Trabzon Valisi Nuri Okutan, Bayburt Valisi Musa Küçükkurt, Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Bahadır Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Bahadır, mankenler Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz ile iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Açılışta konuşan Bahadır Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı

Selahattin Bahadır, Wolkswagen binek ve ticari araç modellerinin satıldığı tesiste üstün hizmet anlayışını hedef edinerek müşterilerine satış, servis ve orijinal yedek parça alanlarında hizmet vereceklerini söyledi. Bahadır, 18 bin metrekare alan üzerine kurulu tesiste showroom ve mekanik atölyeler, müşterek kaporta ve boya atölyeleri, orijinal parça depoları, aksesuar satışı, misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimlerin yer aldığını kaydetti.

Konuşmaların ardından Bakan Özak ve davetliler açılış kurdelesini keserken, mankenler Tuğba Özay ve Doğa Bekleriz showroomlarda sergilenen araçların tanıtımını yaptı.

(GÖK-MU-OK-E)

Kaynak: İHA